.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Преместване от една гимназия в друга

    Здравейте! Аз съм момиче в 10 клас и уча в езикова гимназия. Вече 3 година не се чувствам на мястото си. Винаги съм мечтала за математическа гимназия, но съвсем малко точки не ми стигнаха на матурите в 7 клас за да ме приемат. Не се и разбирам много със класа си и ми е адски трудно, защото се чувствам сама и изолирана. Всяка година си казвах ''Може би сега нещата ще са по-добре'', но не чувствам, че това ще се случи. Имам желанието да се преместя в математическа гимназия в биологична паралелка с английски език. Познавам хората в самата паралелка и имам желанието да се преместя там, но не знам как стоят нещата със самото преместване. Ако няма свободни места ще бъде ли възможно преместване със полагане на приравнителни изпити има ли някакъв шанс и каква е самата процедура по преместването? Моля Ви влезте ми в положение и се опитайте да ме разберете нуждая се от вашите съвети. Ще бъда благодарна на всеки изразил мнението си по въпроса. Благодаря предварително!

  2. #2
    Супер фен Аватара на TrollFactory
    Регистриран на
    Jun 2018
    Мнения
    1 155
    Трия си мнението и бия фейк печата, защото авторката така и нямаше интерес да отговори. Тенденция е да се пускат съмнителни теми, които авторът просто изоставя.

    Последно редактирано от TrollFactory : 09-24-2020 на 08:21

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си