.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Cool Студентски живот сладак живот :)

    Разкажете малко за сексуалните си изживявания през студентските си години

  2. #2
    Дюнерче за романтична вечеря и приятен завършек в общежитието на тъмно със свещи като стане авария и спрат тока, вълшебни моменти :дд

  3. #3
    Дюнерче за романтична вечеря и приятен завършек в общежитието на тъмно със свещи като стане авария

  4. #4
    Дюнерче за романтична вечеря и приятен завършек в общежитието на тъмно със свещи като стане авария







    192.168.100.1 192.168.1.1 jpg to pdf

  5. #5
    Като студент в 4тата си година, търсех един такъв форум, че да си излея душата. За четири години, аз студентски живот не съм живял. Групата никога не сме се събирали никъде, никога. Секс ? Само в 2 връзки, които за целият този психически тормоз, май по-добре ми беше и без интимен живот. Излизал съм с момичета, но всичко беше един цирк. Сякаш днешните млади сме девствени в толкова много сфери на живота, че не можах да повярвам на това, което се случваше. Да почвам ли ? Ем, айде де...
    Една колежка я беше страх от мене, защото явно никога не е излизала от виртуалната реалност и не знае, че има и мъже. Винаги съм се старал да бъда кавалер, разбиращ, приветлив, да държа добрият тон, докато не разбера, че момичето има чувство за хумор. Дори и на изпращане съм се старал да имам самоконтрол. Така, по-нататък... Получавал съм от момиче предложение за кафе и в денят на срещата тя не идва, правих се на тъпак и тя пак ме покани и пак не дойде и край с нея. Друга пък само си гледаше в телефона и реших да направя обиколка в заведението да видя, какво е по-важно от срещата... момичето четеше фейсбук филмарски цитатчета. Друга на излизане си купи двулитрова бира с което веднага я разкарах. Виждали ли сте момиче, което забравя, че е във връзка и като разбереше, че аз имам половинка и почваше да ми се натиска...да, за първи път исках да ударя жена. Тази същата, когато бях "сам" й бях непривлекателен, влязох пак и тя пак ми се натискаше. Явно някои търсят екстремности, дори и като са във връзка. Друго, друго... През целият ми студентски живот, никъде не видях коректност. Поканиш я, тя се съгласи, но никога не идва. Старал съм се след втората седмица, месец, да ги каня - еми циркове. Тука няма лоши момчета, няма добри момчета. Забелязал съм, сякаш всичко е станало а-сексуално. Никакви купони, освен там да се напушат...това ако е купон ? Един път бях на купон... тихо, тихо, стоим и мълчим, кажеш нещо, чуеш "ха-ха" и край. Аз ли попаднах на такива или не гледам където трябва. Момичетата се съгласяват, но после го премислят и се плашат и като дойде време за среща, го играят "Това никога не е било. Никога не съм обещавала". Като една моя колежка, която обеща и аз чаках с часове и никаква не се обади и на следващият ден ми вика - "О, ама аз забравих". Никаква коректност и от приятели и от момичета.
    Друго за животът ми там. Колежки са живеели с мене и разбрах, че по-добре сам да живееш отколкото с момиче. Щом се е стигало да й пускам казанчето на тоалетната след нея, то има ли нужда да продължавам ? Крадат, мъчат се да плаща по-малко наем или като дойде време за плащане се сеща да ходи на разходка и после ги гоня и ми е било все тая. Сексът в началото беше най-скучното преживяване, чак се чудех защо хората го обичат, ама с друго гадже разбрах защо. Та за студентският ми живот - Скучен, самотни разходки, никакви пълноценни приятелства, никаква коректност, фалшиви обещания, а-сексуални хора живеещи в някви аниме сериалчета. Това беше, просто исках да си излея душата за толкова години. Благодаря за четенето.
    Последно редактирано от _Plamen_ : 01-09-2021 на 18:57

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си