.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Angry Бившият ми е гаден

    Здравейте,

    Една приятелка ме посъветва да пиша тук. Не вярвам, че някой ще помогне, но нали трябва да пробвам.

    Историята е следната :
    Скъсах с въпросното момче преди 2-3 седмици. Преследваме навсякъде, ама БУКВАЛНО! Вчера бях на малък домашен купон с приятели и той искаше да ме напие и да ме изчука. Не му дадох, разбира се. Стана късно, тръгнах си, но той ме последва до нас. Заплаши ме, че ще прати моите голи снимки на всички от училището и искаше да го пусна в нас. Какво да правя, пуснах го. Мислех си, че иска да говорим.

    Беше взел кондоми и искаше много повече. Еми направихме го, но без кондоми и хапчета. Не знам какво е правил, така че искам помощ. На 17 съм. Все още ходя на училище и не искам да съм бременна. Съвети?
    Последно редактирано от StaniG : 11-10-2020 на 20:36 Причина: бивш, секс. кондоми, вечер

  2. #2
    Купи си Ескапел, прочети листовката и го вземи. До 72 часа след акта действа. Имай напредвид, че може да ти се размести цикълът.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от winkyvil Виж мнението
    бившият на гаджето ми (с когото излизаше около седмица) му се обади, след като бяхме във връзка за месец-два, за да извикаме „ХЕЙ ХЕ ВИ, НЕ ХАРЕСВАМ ВАШЕТО ПРИЯТЕЛЕ“ и затвори.






    Kodi nox
    И каква е връзката с темата?!

  4. #4
    след като бяхме във връзка за месец-два, за да извикаме

  5. #5
    след като бяхме във връзка за месец-два, за да извикаме






    snaptube vidmate word to pdf

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си