.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5
  1. #1

    Той иска ли нещо с мен или не ? Държи се лошо

    Здравейте , регистрирах се тук за да ви помоля за вашата искрена помощ. Пише ви едно много объркано 16 годишно момиче, което има нужда от вашите съвети. Както казах аз съм на 16 години и от около 2 месеца си чатя и се виждам с едно момче на 24 . Моля ви не ме съдете . Проблемът идва от там, че в един момент той твърди ,че иска да сме заедно, а в друг ми казва прекалено малка и незряла си. Но далеч това не е нещото, което ме кара да пиша тук. Истината е че той ми е звъннал за периода в който се познаваме около 6 пъти за по 5 минути и в тези случай или ми говори някакви глупости или затваря изведнъж. Той няма никакво желание поне според мен да говорим. Аз съм му признавала чувствата си и той също неговите, но не знам до колко е искрен .

    Той ми е казвал ,че има приятелка с която правят просто неангажиращ секс и няма нищо между тях . Каза ми, че те са се разбрали ,когато един от двамата се обвърже спират със секса. Дотук добре, но неразбирането идва от следната ситуация:
    преди около половин месец той ми прати снимка че е в някакво барче с 2 момичета. На сутринта ми се похвали, че е закарал едната у тях ,а с другата са прекарали ноща в колата до 6 сутринта . Това беше неразбираемо за мен ,но си казах ок. Вече обаче, когато той ми каза, че момичето с което е прекарал вечерта в колата е въпросната тази ,с която е правил неангажиращ секс аз искрено се почувствах унижена обидена и наранена. Попитах какво толкова има да говори с нея до 6 часа сутринта и ако наистина няма намесени чувства защо тя го е канила в апартамента си. Неговите думи бяха че ако са искали да имат връзка вече са щяли. Излезе с оправданието, че тогава с него не сме си говорили че искаме да сме заедно 2 дни след ситуацията вече си го говорихме.

    Мина се половин месец от това и аз вече изпитвах неистова ревност от това момиче обиждах я в чата ни с него рогах я от ревност и яд . И нещото, от което най ме заболя беше че той ми каза че ако продължавам да я обиждам ще приключим всичко. Боли ме от тези думи и съм адски объркана. Не знам какво да си мисля

    има още много неща, които мога да ви кажа за да ми дадете най правилният съвет само попитайте това което ви интересува. Моля ви помогнете ми

  2. #2
    И така, уважаеми дами, вижте какво казват самите мъже. Подбрахме част от мъжките откровения от книгата на Олга Маховска „Мъжът като загадка“, които най-вероятно никога няма да чуете от половинката си. И ще откриете изключително интересна и... полезна информация.
    Tutuapp 9Apps Showbox

  3. #3
    здравей.ами лично мнение "не се занимавай с него''.Все пак си на 16 ,животът е пред теб.Ако сега мислиш , че е единствен ,не повторим и не заменим не е така.Щом той не те уважава , значи не заслужава твоето внимание.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от gmk123456789 Виж мнението
    здравей.ами лично мнение "не се занимавай с него''.Все пак си на 16 ,животът е пред теб.Ако сега мислиш , че е единствен ,не повторим и не заменим не е така.Щом той не те уважава , значи не заслужава твоето внимание.
    ++++
    Много прав/права...Амиии какво да ти кажа освен ,това че според мен просто те баламосва и предполагам харесва това момиче ,което уж е само за ,,секс" ,но не иска да й го признае или пък не знам може и аз да си ги измислям . Не смятам ,че има чувства към теб или нещо от сорта,понеже ако имаше щеше моментално да забрави за тази красавица и директно да дойде при теб..По-добре забрави за този има много риба в морето и не забравяй ,че за всеки влак си има пътници

  5. #5
    Принципно когато мъжът е на 24 и се занимава с малки момичета е защото има причина момичетата на неговата възраст да не му връзват.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си