.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Моля за мъжко мнение..

    Здравейте.Търся мъжко мнение за ситуацията или може и женско,ако някоя жена е изпадала в подобна ситуация.Ситуацията е така.Момчето ми пишеше и зарибяваше онлайн.От 1 град сме познаваме се.Аз го отблъсквах той започна да разпитва приятелките ми защо не искам да изляза с него.И така с течение на времето реших че явно ме харесва щом толкова се старае.И така започнахме да се виждаме.той много изревнува че говоря с др момче и ми се разсърди.Както и да е оправихме се.Дори и да се скараме за не;о,да не си говорим няколко дни после му минаваше и намираше начин да ме заговори (естествено да извътри ситуацията така че аз да поискам да се оправим) Но един ден аз изревнувах и се скарахме.После го блокирах защото бях ядосана.След няколко дни се опитах да се здобрим,но думите му бяха "нали вече ме блокира така да си остане".След което ми праща песен в която се пее "след теб не съм се засмяла и така нататък".Вече не се търсим.Мо това което ми е любопитно е дали изобщо е изпитвал нещо към мън?И дали наистина толкова може да се убиди един мъж че е блокиран за 1 ден?

  2. #2
    Изглежда ми на тия които опитват докато не докажат,че могат да получат каквото са искали
    Също така маниполатор и сега просто му идва лесно да се оправдае с блокирането за да се отърве по-лесноhttp://www.teenproblem.net/forum♀️ Ако някой наистина иска да е с теб ще е ,аз също съм блокирала момчета ,но те винаги са намирали начин ..после се смеем как съм ги блокирала за най-малките им шеги и прочие...

  3. #3
    Явно момчето просто не знае какво иска. За да се прави на такова дете, повлияно от емоциите си и да прави циркове, това едва ли ще го прави човек, който изпитва нещо сериозно към теб. Но като момче ще кажа, че това с ( импулсивното ) блокиране е също много детско, освен ако момчето не разбира от дума или е психопат. Това, което четох е връзка без много комуникация, щом се е стигало до циркове..

  4. #4
    За да се прави на такова дете, повлияно от емоциите си и да прави циркове, това едва ли ще го прави човек, който изпитва нещо сериозно към теб.





    192.168.100.1 192.168.1.1
    Последно редактирано от aefgeagfzr : 02-11-2021 на 11:34

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си