.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Smile Не знам дали има още хора тук ,ноо имам проблем

    Здравейте..На 18 години съм и имам дългогодишна връзка-4 години..Приятеля ми се записа в една академия по кулинарни изкуства в София ( ние сме на около 500км от там)..Та втория семестър заминават за чужбина за около 6 месеца ,след което се връщат отново в София и продължават обучението си тук до четвърти семестър ,който е 12 месеца в САЩ.За 3тия семестър все още нищо не е сигурно дали ще заминават някъде или не заради вируса ,но както и да е.Като цяло и преди сме се разделяли за по 2-3 месеца,но тези 6 месеца ми се струват доста и не знам какво да правя,а за 1 година вече не ми се мисли .. Никога не знаеш какво може да се случи и искам съвет .. Какво бихте направили на мое място? Говорили сме си доста за тези неща ,но за мен е важно той да се реализира ,а пък и иска да спести някой лев за след време ...Имаме планове за бъдещето ни ,но дали ще се оправдаят не знам..По принцип последната 1 година нещата малко по-малко започнаха да угасват,а пък и се случиха някои неща ,но за сметка на това трите месеца,които беше в София ни засилиха чувствата един към друг.(като изключим че 3 седмици и половина бях там на гости..т.е. не са точно 3 месеца) Опасявам се ,че нещата няма да се случат така както ги искаме ,като цяло ме е страх и затова пиша тук,така че изразете мнение...Въобще ,ако има някой тук

  2. #2
    Ако сте на 500км един от друг няма смисъл. Казвам ти го от опит. Виждате се за няколко дни - правите секс - прибираш се . След време става просто секс и се превръщате в двама души които просто си говорят по телефона. Малка си още нищо че си пълнолетна .. живота е пред теб. Знам , че в момента това момче ти се струва като любовта на живота ти но повярвай ми вероятно не е така. Хората си създават " идеал " в лицето на човека с който са и точно там е проблема.. както казват хората - любовта е сляпа. По-добре и за двамата е да се разделите ... Няма как .. пътищата ви се разминават и това е . Не е болка за умиране и повярвай ми когато всичко отмине ще се чувстваш добре.
    Успех
    Последно редактирано от pofff : 12-23-2020 на 12:40 Причина: Правописни грешки
    Play for fun

  3. #3
    То в това време не виждам как ще заминат в чужбина, но най-вероятно няма да ви се получат нещата. Главата горе и с поглед напред.

  4. #4
    Цитирай Първоначално написано от Jinxed Виж мнението
    То в това време не виждам как ще заминат в чужбина, но най-вероятно няма да ви се получат нещата. Главата горе и с поглед напред.
    И ти си прав/ва

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си