.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Страх ме е да го направя...

    Здравейте! Момче съм на 22 години. Съботa бях излязал малко да ударя някой друга бира при един другар. По късно дойдоха 2 момичета едната вече я познавах ама другата не. Та говорихме си както трябва напихме се като свине... и после взех с тая дето не я познавах да се целуваме в тоалетна на моя другар. Стана към 4-5 часа тоя приятел вече взе да си ляга та отидохме у един друг. Само аз и той стигнахме двамата пред тях и гледам аз и немога да повярвам тая девойка вече чака пред гаража. Стана ми страно слязохме да пием още бира абе около (16-17) кенчета станаха от тия по 500мл та вече ми дойде и на мене малко в повече. Викам и къде ще спиш сега щото аз ще си тръгвам след малко. И тя вика ами при тебе. Стигнахме ние в дома и почнахме да правим любов. Само аз я любих нали сещата се повече от целувки ама не и секс (котенцето и ядох + целуване). Тя искаше още ама мене ме достраша заради размера ми и заради това че тя беше първата девойка в дома. Днеска ми писа че желае още и иска пак да се видим и да спи при мене или аз при нея. Ама мене ме е шубе щото нямам голям. Дайте съвети бих се радвал на всеки един. И да ще ми е за първи път. Малко късния влак съм хванал ама бих се радвал да ми помогнете. Не бих желал да я изпусна. Тя вече спа при мене и виждам че има интереси към мене тя самата го каза. Ама страхът е голяма работа ей. На 16-17 бири пак ме хвана шубето като легна върху мене...
    Последно редактирано от Plamen19980408 : 12-28-2020 на 22:42

  2. #2
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Plamen19980408 Виж мнението
    котенцето и ядох
    Ще хванешъ салмонела!
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #3
    Май те е срам, а не те е страх?!

  4. #4
    Братле щом има интерес към теб твоят 7 сантов ще го чувства като поне 15см. Не се притеснявай, а действай!

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от MaistorHarley Виж мнението
    Братле щом има интерес към теб твоят 7 сантов ще го чувства като поне 15см. Не се притеснявай, а действай!

    Ами то като цяло стана на връх нова година... към 3 сутринта ми звънна че желае да ме види и дойде при мене с колата. Говорихме си и го направихме ама неможах до края щото ни хванаха в колата и после я поканих да спи в дома просто щото вече е дошла. Беше малко цирк ама каза че всичко и е харесало само и е малко смешно че ни хванаха да го правим. Ами какво да се прави и аз бях доста почерпен а тя трезва и просто стана в колата неможах да я поканя да влезе. Ама след като ни хванаха я поканих просто да спи щото не исках да я пращам да си ходи. Иначе добре мина нямаше никакви оплаквания. Просто беше 1ви път и не ми стискаше ама май тя вече оправи тия неща.

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от Mary_D Виж мнението
    Май те е срам, а не те е страх?!

    Абе незнам май малко комплексарче си падам от по тая тема. Иначе нищо не ми пука. Ама грам. Ама добре мина беше нещо ново за виждане...

  7. #7
    Не се притеснявай, а действай!

  8. #8
    Не се притеснявай, а действай!







    192.168.100.1 192.168.1.1

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си