.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 6 от общо 6
  1. #1

    Имам дете от един,но мисля за друг

    Здравейте! Моля без съдене за 1ви път пиша
    Така...може би просто съм се депресирала но ме терзае следното.Живея и не си представям живота без половинката си-вече имаме и 2 месечно момиченце,всичко е окей (без секса)
    Много се грижи за мен и много помага с малката,като цяло перфектна двойка,много момичета ми завиждат(в добрия смисъл) за човека до мен.накратко!Стоя и си мисля как ми липсва да си бъда свободна (сама) и най-вече компанията на друг човек,с когото излизах около 2 години и беше супер,след това пътищата ни се разделиха временно и когато той се върна и двамата бяхме обвързани с други,но някак си копнеехме да сме завдно,но не си го казахме и така мина време аз създадох семейство,виждам този човек понякога понеже сме си приятели и имаме страшно много общи такива,много ми липсва и ми се иска пак да сме заедно,и като знам че е с момиче още повече се напрягам.Нищо не ми липсва сега освен секса,ако аз не направя нещо той изобщо не се сеща,докато с другия беше обратното вечно ме обливаше с внимание и желание да ме целуне ит.н.Също сегашният ми приятел изобщо не обича да излиза и да се забавлява и затова си стоим най-често у дома в пълна тишина докато с другия беше различно,усмивката не ми слизаше от лицето а сърцето ми биеше лудо!Ще прозвучи ужасно,но понякога ми се иска да не бях прибързвала да имам детенце за да мога по-лесно да си тръгна без да съсипвам невинното създание-не ме разбирайте погрешно-ОБИЧАМ Я! +след като човека който ми липсва разбра че чакам дете казал на общ приятел,че бил разочарован.Както и да е не ме съдете просто искам някой да ми каже,че това е тъп,депресиран,временен период.МОЛЯ ВИ!
    Последно редактирано от Anonymous2021 : 01-01-2021 на 17:03

  2. #2
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Опитай. Иначе ще умрешъ съ прѣдсмъртенъ викъ "Ганчо" (ако това е името на другия).
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Опитай. Иначе ще умрешъ съ прѣдсмъртенъ викъ "Ганчо" (ако това е името на другия).
    Какво да опитам? Да се върна при въпросният човек за когото напоследък мисля ?

  4. #4
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Да опиташъ да поговоришъ съ него. Като за начало.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Да опиташъ да поговоришъ съ него. Като за начало.
    Оф колко пъти вече...проблема е че понякога начина по който разсъждава е супер старомоден!
    Напрягащо е да си стоим само у дома ,особенно сега с бебе. Просто нищо не му се прави,цял ден е забил в тела играе игри ,ако не там ше е на плейстейшъна а е на 30 аз на 27...
    Дори като му говоря нещо не чува -буквално
    Просто ми се иска да съм където си бях преди
    Коледа и НГ си бяхме само у дома и в двата дни си легнах 22-23 часа от скука ,понеже не искал да годи никъде ,а в същото време приятели се бяха събрали...както и да е ...секса изобщо няма да обсъждам -0% интерес там (от както съм забременяла няма секс -11 месеца вече) и съм му говорила и питала и нишо сякаш не ме е чул ,да е не се опитва
    Липсва ми предният ми партньор все повече
    там имаше всичко-забавление,релакс,страст..н о вече имам дете и не мога просто да стана и да си тръгна както преди

  6. #6
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Азъ ти казахъ съ другия да говоришъ, не съ бащата на дѣтето. Нали другиятъ ти е по- интересенъ. Иначе какво лошо има въ ранното лѣгане. Азъ обикновено си лѣгамъ въ 21 часа. Съньтъ прѣди полунощь е по- пѧлноцененъ.

    По начина на писане ми приличашъ на mincheto. Тя бѣше съ единъ тираджия. Може пъкъ и на тебъ да ти дойде добрѣ нѣкой тираджия.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си