.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8
  1. #1

    Post Харесвам по-голямо момиче и ме е срам да и го кажа.

    Та здравейте! Аз съм момче на 17, което има един проблем и ето го той.
    Запознах се на едно коледно парти с едно момиче, което е с 3 години по-голямо от мен, тя е студент. И нещо трепна, ей така. Нали харесва ми, имаме общи теми, умна е, забавна, сладка е, свободна (като душа имам предвид), харесваме подобни неща (така мисля) и та така. Попринцип тя и от друг град, но той е в близост до моя, но както и да е. И ние си останахме да си говорим поне час, час и нещо. След това танцувахме, прегръщахме се, но не успях да се престраша да я целуна, за което ме е яд! После пак си приказвахме пак само двамата и и споделих неща, които не съм казал на много хора, смисъл доверих и се. После тя заспа, а аз останах да си хапвам и я видях, че спи и просто стана нещо, което не се бе случвало от доста време, да се усмихна. Обаче после питах един човек, дали тя си има приятел и като ми каза "да", направо ми стана лошо (нали надявам се да ме е излъгал този човек или поне да не е актуална информацията).
    След това си тръгнах сутринта, че гонех автобус. И просто тя не ми излиза от главата, като цяло, вече 7-8 ден само за нея мисля, обаче си мисля, че надали нещо ще стане. Чудех се дали да и пиша или не, обаче аз съм така по-срамежлив, мога да говоря по-спокойно само като си сръбна малко. И така.
    Ако можете да ми дадете съвети, ще съм ви много благодарен и дано това да помогне и на други заблудени хора, като мен. Но моля само без такива работи като: стига си се филмирал или някакви нарицателно, ей такива неща, казвам че ми харесва, не че я обичам или нещо такова, просто ме зарадва и се чудя какво да правя. Благодаря предварително и весели празници!
    Последно редактирано от Bobi17 : 01-01-2021 на 22:23

  2. #2
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Bobi17 Виж мнението
    мога да говоря по-спокойно само като си сръбна малко. И така.
    Сръбни си малко и ѝ пиши.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от inewton Виж мнението
    Сръбни си малко и ѝ пиши.
    Ха-ха-ха, умирам от смях.

  4. #4
    Какво става всички момчета все срамежливи аз съм момиче и ако харесам някой ходя и направи си казвам поне да сме наясно кво ще става или няма да става,никога не ме е било срам или страх http://www.teenproblem.net/forum♀️
    Даже момчетата са в мега шок,а имам приятелки искат да са по свободни и отворени като мен! На темата сега: ПРОСТО Е- Ние момичетата харесвам срамежливи момчета,но в границите на нормалното понеже ние веднага знаем дали някой ни харесва,и можем да му кажем,но просто понякога чакаме те да направят нещо(първа крачка) . Искаме да ни ухажват,мноооого внимание и такива дребни,кратки , но много сладки комплименти или нещо от типа на “ когато съм с теб,ми в толкова приятно не мисля за друго” сякаш друго не съществува-само ние !!! както казах окей да си срамежлив,но харесваме и такива решителни,които знаят,че ни харесват и искат и просто дават всичко от себе си ние да го знаем! Пиши и,просто ей така ,без причинно,захвани някоя глупава тема ,но не от типа на “zdr ko pr” не обичаме неграмотност отблъсква ни такова писане пиши и ако разговора продължи повече от 30 мин и двамата сте активни ,не единия да пише много,а деуги да отговаря “хаха да” или “не” или “може би” тогава направо я попитай кога е free да се видите .Покажи ,че си заинтересован,но внимавай има много тънка граница от “frienzone” това,че има приятел не е фактор - Аз бях 3 години в хубава връзка ,на едно парти с приятели срещнах момче и нещо ей така както при теб ме прищрака и от дума на дума
    Шегички,започнахме да излизаме само двамата и така...нещата станаха много окей,че се разделих с моят приятел за това което ме правише по-щастлива! Така,че давай смело ,нямаш нищо да губиш,но поне ще си наясно и няма да се тормозиш да мислиш...

  5. #5
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Цитирай Първоначално написано от Bobi17 Виж мнението
    Ха-ха-ха, умирам от смях.
    Цельта не е да умрѣшъ отъ смѣхъ. Просто това е единствениятъ вариантъ спорѣдъ това, което си написалъ.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  6. #6
    Добре смисъл това под пиши и, добре ама какво да и напиша, смисъл аз съм доста открит, та чак е странно, но когато става дума за връзка и направо оглупявам, ставам като един аутист, затворник на собственото си тяло. И да това ще го направя. Мерси за съвета.

  7. #7
    Писах и! Благодаря за съвета. Писахме си повече от 4 часа, имаме доста общи теми, харесваме едни и същи неща, виждаме нещата по подобен начин, наистина не съм срещал скоро момиче като нея, но се съмнявам, че ще излезе нещо, просто си мисля, че тя си има по-важни приоритети и аз някак си не се вписвам в картинката.

  8. #8
    на мен дева мария ми направи свирка помолих я за здраве и тя дойде със някво влияние и ми влезе в кеуа до изпразване беше супер.. дори идва от време на време влюбена е в мен и тва е реалност пич коъто четеш тва ахахахах

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си