.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Преживяване на раздяла

    Здравейте. Приятелката ми ме напусна на скоро с нея живяхме заедно 6 месеца. Напусна ме заради общи причини и сега казва че не ме обича няма да е с мен вече и така. Въпроса е как да я забравя при условие, че тя остана да работи на същото място на което работихме двамата и аз останах в жилището където бяхме. Смисъл опитах да я върна не се получи и сега нямам друг избор освен да се опитам да забравя всичко,но ми е мега трудно събрах и всичкия багаж не оставих нищо, но пак спомените ме преследват ... На антидепресанти съм и те не помагат за болката която е в мен в момента. Така се ще питате защо сме се разделили. Проблема беше в мен последните 10 20 дни постоянно се карахме заради ревността ми постоянно вкъщи като се приберем от работа исках да и видя телефона а у исках внимание повече от колкото получавах...

  2. #2
    Работи върху ревността си и въобще лошото, което си причинил да се разпадне връзката. За раздяла са нужни двама, но да не забравяме, че ако не се промениш ще бъдеш същият и в следващата си връзка. Вече е време за стъпка напред. С времето ще мине болката и ще дойде следващ човек. Недей да стоиш и да се мъчиш, ами започни да работиш върху себе си, намери си хоби ( дори и временно ), аз при раздяла най-добре съм си изразходвал болката, чрез фитнес или друг спорт. В никакъв случай не стои на едно място, защото ще се депресираш още повече. И още нещо - с бивш не се събирай. Плачи, говори на себе си, пиши си, но не си крий болката.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си