.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2

Hybrid View

  1. #1

    Харесваме се,но нищо не става вече 2г

    Здравейте мили хора Доста съм отчаяна и към кого ли не се обръщам вече... Аз съм едно дърто магаре 25годишно момиче ,което е влюбено загубено по едно момче което е на 35г... Та историята е такава - колеги сме, работим заедно вече 2години. Още първия път като го видях усетих нещо което до сега не съм, не знам всичко беше много странно.Показвал ми е по всякакви начини че ме харесва, комплименти и закачки постоянно като се засичаме на работа, ноо нищо повече. След това си тръгва и на другия ден същото.Той е малко вълк единак обича да е сам и обича спокойствието.Харесва ми това в него че не се интересува от други момичета и държанието му е такова единствено към мен.Когато се доближа до него просто усещам как се напряга,става като дърво и не смее да помръдне.. Облягам се на рамото му-не мърда и не говори, сядам на крака му-не мърда и не говори ... просто усещам че е в огромно напрежение в такива ситуации и много често се случва когато останем само двамата да има неловко напрежение и да не си говорим ... Просто до ден днешен се харесваме ,но никой нищо не прави....Писала съм му 2-3пъти, но сме си писали не повече от 3-4 реда и край... Забелязвала съм че ми гледа сторита в инстаграм сутрин директно като се събуди (Към 5-6 сутринта) или щом си тръгне от работа след като сме били заедно(Тръгва си и след няма и 5мин ми излиза в листа че ги е гледал)... Другото което ми прави впечатление че аз съм единствения човек от тези които следва , на които не е харесал нито една снимка. Буквално на всеки един лайква всичко,но на мен никога нищо и го приемам малко за лично отношение .... Вече наистина ми идва много всичко което преживявам , мисля от сутрин до вечер за него,сънувам го, пълня главата на всички от обкръжението ми за него и наистина не знам какво да правя...Имам чувството че го е страх да си разкрие чувствата... Единственото по-голямо нещо което е правил към мен, е това че имахме парти от работата ,той беше много пиян и ме дърпаше към него, усетих че искаше да ме целуне, но отново нищо не стана. Просто имам чувството че всичко е против нас и не се получава и не се получава ....В доста труден период съм покрай него и буквално ми идва да напусна работа и да не го виждам повече...

  2. #2
    Момиче, очевидно е че се харесвате, стамежливите мъже няма да направят крачката, направи я ти, голямо момиче си покани го на обяд в почивката ти почнете да обядвате заедно всеки ден, като сеършвате работа го питай дали иска да хапнете пак, заради положението няма как така е покани го у вас ако имаш възможност да гледате някой филм, когато едно момче е срамежливо трябва да го предразположиш, да му покажеш че с теб няма от какво да се срамува, бъди директна, признай му, може да е срамежлив и от възрастта че е по-голям и го е страх как ще реагираш, в днешно време не трябва да чакаш мъжете да правят всичко а ти да стоиш на едно място като паметник, действай и ти повярвай ми след това ти ще си почиваш а той ще действа почни да го викаш както казах да гледате някой филм, да вечеряте, у вас а ако нямаш възможност когато е по-хубава вечерта не чак толкова студена излезте на разходка направи първите стъпки ти след това му признай че наистина от дълго време го харесваш бъди смела, мъжете харесват смелостта, казваш че се вижда че те харесва и той тогава не се притеснявай да бъдеш отхвърлена

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си