Здравейте мили хора Доста съм отчаяна и към кого ли не се обръщам вече... Аз съм едно дърто магаре 25годишно момиче ,което е влюбено загубено по едно момче което е на 35г... Та историята е такава - колеги сме, работим заедно вече 2години. Още първия път като го видях усетих нещо което до сега не съм, не знам всичко беше много странно.Показвал ми е по всякакви начини че ме харесва, комплименти и закачки постоянно като се засичаме на работа, ноо нищо повече. След това си тръгва и на другия ден същото.Той е малко вълк единак обича да е сам и обича спокойствието.Харесва ми това в него че не се интересува от други момичета и държанието му е такова единствено към мен.Когато се доближа до него просто усещам как се напряга,става като дърво и не смее да помръдне.. Облягам се на рамото му-не мърда и не говори, сядам на крака му-не мърда и не говори ... просто усещам че е в огромно напрежение в такива ситуации и много често се случва когато останем само двамата да има неловко напрежение и да не си говорим ... Просто до ден днешен се харесваме ,но никой нищо не прави....Писала съм му 2-3пъти, но сме си писали не повече от 3-4 реда и край... Забелязвала съм че ми гледа сторита в инстаграм сутрин директно като се събуди (Към 5-6 сутринта) или щом си тръгне от работа след като сме били заедно(Тръгва си и след няма и 5мин ми излиза в листа че ги е гледал)... Другото което ми прави впечатление че аз съм единствения човек от тези които следва , на които не е харесал нито една снимка. Буквално на всеки един лайква всичко,но на мен никога нищо и го приемам малко за лично отношение .... Вече наистина ми идва много всичко което преживявам , мисля от сутрин до вечер за него,сънувам го, пълня главата на всички от обкръжението ми за него и наистина не знам какво да правя...Имам чувството че го е страх да си разкрие чувствата... Единственото по-голямо нещо което е правил към мен, е това че имахме парти от работата ,той беше много пиян и ме дърпаше към него, усетих че искаше да ме целуне, но отново нищо не стана. Просто имам чувството че всичко е против нас и не се получава и не се получава ....В доста труден период съм покрай него и буквално ми идва да напусна работа и да не го виждам повече...