.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Въпрос относно полицейска и военна работа.

    Здравейте искам да попитам информативно ако има запознати или хора които са минали по този път да споделят малко информация относно как седят нещата и също така не съм сигорен напълно дали точно тук трябва да си задам въпроса ако съм сгрешил моля да ме извините. Та историята е дълга но ще се опитам да ви я обясня колкото се може повече накратко keep it short както му се вика. Завърших средно с професионална класификация подадох документи за висше приеха ме всичко ок пандемията ми обърка доста плановете и не само на мен на целия свят но въпреки тези нещастия всичко беше ок поне за кратко, родителите ми се разделиха напуснах дома си с майка си сега сме на квартира майка ми работи аз все още не защото не съм напълно сигорен какво искам, приключих с висшето си отказах се поради много причини липса на средства и възможности и доста желание загубих желание да уча понеже нямам компютър нито интернет и просто не си струва да мъча майка си. Сега плановете ми се промениха имам други желания относно бъдещето ми. Наскоро преди 2 месеца започнах да обръщам внимание на физическата си форма и осъзнах че физическите натоварвания ми помагат да приемам нещата както са стимулират ме да продължавам и поради тази причина се ориетирах към 2 работни места военен и полицай повече полицай ми се иска запознат съм с изискванията и главно затова пиша но въпросът ми не е към тези изисквания а към други които не ги пишат в оригиналния им сайт на мвр. Преди 1 седмица майка ми реши да ми помогне относно този въпрос запозна ме с един нейн колега който е бивш военен и полицай разказа ми че съвсем не са нещата както аз си ги мисля и честно казано ми преобърна фантазия и затова пиша тук някой който е информиран ако може да сподели ще съм много доволен. Какво ми каза той? Първо ми обясни как всъщност приемат хора във военното и полицейското... Събличали ги голи зада проверят дали не са педали.... Проверявали ги отзад... С колко тестиси са изобщо ако има това значение? разбира се той е възрастен израснал е през комунизма и ми показа календари снимки в които е с униформи и като военен и като полицай така че се съмнявам да ме лъже но може би е искал просто да ме отврати? Понеже за 600лв си рискуваш живота всеки ден.. А аз нямам вече какво да губя и мисля че ще е подходяща за мен работа... Дали ще ме изпратят от полицията в гетото на ромите да извърша някакъв полицейски акт с възможността да загубя живота си не ми пука вече но тези изврътени тестове са ми в повече не съм педал но просто е не човешко каза ми също че влизали само наши и ваши в полицията(не се и съмнявам) и тъй като аз не съм завършил в военно училище а в техническо губя допълнително шансове но мисля че ако просто си издържа физическия тест и взема максималния брой точки ще имам шанс. За военните ми каза че 50% от тях са наркомани и всякакви други отрепки... И като цяло това ми е въпроса има ли нещо такова в цялата ситуация? Или просто е искал да ме отврати и оплаши?

  2. #2
    Btw: Благодаря за вниманието знам че историята е дълга но просто реших че колкото повече сте запознати толкова по-добре ще можете да ми отговорите също така пиша от телефона си извинявам се ако съм затруднил четенето на този чудесен разказ.... В кавички

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си