.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Влюбих се в актьор

    Давам го на кратко.На 22 години съм и се влюбих в актьор.Звучи нелепо ,знам.
    Начина по който изглежда,гласът му....поинтересувах и се разрових доста и се оказа ,че е много добър човек и още повече хлътнах.През целия ми съзнателен живот на тема "мъже" винаги съм се лутала и смея да твърдя ,че не съм имала някакви критерии и изисквания ,към момчетата ,което междодругото ми изигра лоша шега.Просто не знаех какво искам.До момента в който не видях въпросния мъж...излъчването му,енергията,усмивката.Зна ,че шансът да стане нещо е 1 процент от 100 ,но повече от всичко бих желала да имам човек до себе си ,който да е като него.Още по - притеснителнното е че имам приятел,а мисля за друг,дори секс не искам да правим.А факта ,който ме ужасява още повече е че догодина заминавам да работя там от където е въпросния актьор и направо ужас.Никога не съм го виждала на живо нито сме разговаряли ,но се следваме в инстаграм.Далеч не е от тези най известните актьори за които всички сме чували.Ако някой е бил в подобна ситуация нека сподели как се е справил ,защото искам да спра да го мисля ,а не мога и направо не се понасям ,чувствам се като 14 годишна...

  2. #2
    Здравей и на мен ми се е случвало това ,но е отминавало бързо това чувство и мисля,че на всеки му се е случвало да види някой човек по телевизията актиор или певец и нещо да го привлече в него и да иска да е с този човек, но мила ако си мислиш ,че това е любов в грешка си,това са прости моментни чувства които скоро ще изчезнат.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си