.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Моля за съвет

    здравейте ще се опитам да карам на кратко на 21 съм от 17 годишен съм в сериозна връзка с момиче на моята възраст до преди една година се разбрахме много добре и постоянно се търсехме не че сега постоянно се караме или нещо подобно но просто чувствата малко или много и на двамата ни изстинаха та почнахме да прекарваме по малко време заедно през 4те години който сме заедно никога не съм и изневерявал даже през ум не ми е минало но от известно време съм в една компания там е и едно момиче с което се знаехме от доста време но бяхме на здравей здрасти от както съм в тази компания постоянно се търсим когато и да я погледна погледа и е все във мен а аз започнах да се привързвам доста и това не ми харесва не е нито от най големите красавици просто не знам и аз.. мисля че започвам да чувствам нещо към нея дори и така да е не бих наранил човека до мен но се чудя дали момичето за което ви говоря има чувства към мен постоянно ме търси не отделя погледи си от мен това е като цяло искам съвет от по опитни хора благодаря предварително

  2. #2
    Проведи един дълъг разговор с твоята настояща приятелка и я попитай какво се случва, защо сте се отдалечили. Причините може да са много на брой, но ако наистина се ядоса, може да има и друг. Ако заподозреш подобно нещо и не прощаващ изневери, стреляй с другото момиче, тъй като шансовете в живота не се знае кога ще се дадат.

  3. #3
    Това определено беше най-дългото едно изречение, което съм чел

    До колкото по темата - Това все пак са 4 години и не е хубаво да прибягваш към изневери, ако си сигурен, че приятелката ти е сериозна към теб. Все пак има нещо наречено карма и някой ден ще ти се върне. Ние с теб сме набори и мога да кажа, че аз също съм в 4 годишна връзка. През това време се минава през доста изпитания и доста мислене дали да изневериш или да останеш сериозен. Замисли се дали без приятелката ти ще бъдеш по-добре и ако решиш, че искаш нещо ново, най-добре да ѝ кажеш преди да ѝ изневериш.
    Тревата е за деца, ракията е за мъже!

  4. #4

    Регистриран на
    Dec 2021
    Мнения
    29
    Бахти кънта, поне кажи на приятелката си че вече се заглеждаш и теглете чертата. Много мразя такива кънтове като теб брато

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от iliqn4545 Виж мнението
    здравейте ще се опитам да карам на кратко на 21 съм от 17 годишен съм в сериозна връзка с момиче на моята възраст до преди една година се разбрахме много добре и постоянно се търсехме не че сега постоянно се караме или нещо подобно но просто чувствата малко или много и на двамата ни изстинаха та почнахме да прекарваме по малко време заедно през 4те години който сме заедно никога не съм и изневерявал даже през ум не ми е минало но от известно време съм в една компания там е и едно момиче с което се знаехме от доста време но бяхме на здравей здрасти от както съм в тази компания постоянно се търсим когато и да я погледна погледа и е все във мен а аз започнах да се привързвам доста и това cinema hd не ми харесва не е нито от най големите красавици просто не знам и аз.. мисля че започвам да чувствам нещо към нея дори и така да е не бих наранил човека до мен но се чудя дали момичето за което ви говоря има чувства към мен постоянно ме търси не отделя погледи си от мен това е като цяло искам съвет от по опитни хора благодаря предварително
    Добра шега. Хареса ми. Продължавайте да се люлеете

  6. #6
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Поговори с твоята приятелка и не се поддавай на друга връзка защото после може и да съжаляваш
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  7. #7
    Обсъди с твоята приятелка и не се включвай в друга връзка, защото по-късно можеш да съжаляваш. doodle baseball

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си