Здравейте! Аз съм моче на 16, живея в малък град и меко казано съм неудовлетворен от живота си. Омръзнало ми е от В момента съм в 9 клас и мисля, че най-добре ще бъде, ако другата учебна година да се преместя да уча в някоя гимназия в Пловдив. Има няколко основни причини за това мое решение:
1. Искам да избягам от семейниге скандали в нас,
2. Градът, в които живея е доста еднотипен и скучен
3. Има много хора, които не ме харесват, защото съм с хомосексулна ориентация (в моето консервативно градче често ми се налага да търпя обиди заради това и направо ми е писнало).
Просто искам едно ново начало, да започна на чисто и да бъда себе си. Проблемът е там, че ще се озова на съвсем нова среда, където няма да познавам никого и това ме обезпокоява. Аз съм интроверт по природа и създаването на нови приятелства ми е изключително трудно. Като вземем под въпрос и факта, че в която и гимназия да се преместя ще бъда 10 клас, а хората в класа ще се познават от вече 2 години и не знам дали някой въобще би си направил труда да ме приобщи към компанията си, съм направо прецакан. :/
Та, знаейки как стоят нещата, се пробвах да си намеря онлайн приятели от Пловдив чрез най-различни мобилни приложения, но без успех. Хората там или не бяха от града, или не си търсеха приятели, а по-скоро чат. Сега намирам този сайт и решавам да си пробвам късмета. Това, което се надявам да постигна, пишейки тук е да намеря някой човек от Пловдив между 15-17 години, който да е отворен за ново приятелство. Ще се чувствам много по-спокоен, ако имам с кого да излизам и да си говоря, когато започне новата учебна година.
Така че, ако някой тук е съгласен, може да ми пише на дискорд: lil moron#2826 (снимката ми е на един спанчат филтър с пляскащ заек xd)
Друго, което искам да кажа е, че със сигурност ще бъда на Пловдив няколко пъти преди септември, така че ще можем да се видим на живо, няма да поддържаме единствено онлайн отношения за тези 5 месеца. Ами, това е общо взето. Наистина се надявам да не съм ви се сторил странен. Пожелавам Ви приятен ден и Ви благодаря, че изчетохме докрай!