Здравейте имам тема от преди 5 месеца. За раздялата ми. Няма да я намесвам точно, но момичето ме изостави заради ревност на бързо ще разкажа. Остави ме останахме на едно работно място и 2 месеца по късно започнахме пак да се виждаме всичко беше ок спяхме заедно всичко целуваме се идеалното ново начало докато... Когато я питах за чувства има ли няма ли мълчеше карахме се няколко пъти оправяме се пак и всичко беше добре до 1 момент. Случи се така че се скарахме тя искаше да не ме вижда повече а аз и се молех и плачех по телефона да не стига до крайности,два дни по късно напусна и работа. Вече 7 дни Не сме си писали дори заради нещата които направи към мен мислех че ще я забравя няма да мисля за нея защото буквално ме е използвала през месеца и половина и накрая когато и уредих нещата тя ме заряза. След това нейната най добра приятелка ми сподели че е имала чувства,но аз съм убил всичко в последната вечер когато св скарахме. Не сме си говорили не сме си писали 7 дни,мислих че всичко за мен реално е приключило до днес. Днес цял ден съм на работа до късния след обед със сълзи на очите и искам да и пиша но егото ми казва обратното... недей ... Тя каза че не иска вече абсолютно никакъв контакт с мен,но и преди вече го е казвала след първата ни раздяла и не само до днес нямаше проблем днес цял ден мисля за нея усещам че я обичам още и още повече ми липсва липсата че я нямя е огромна. Както казах искам много са и пиша но ме е страх че или само ще види съобщението или ще ми даде адски тъп отговор на който да не знам отговора. Но вътрешно усещам че не трябва да го правя...