.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Post Изнасилаха ме

    Здравейте виждам, че тук има много хора, които дават съвети и ми трябва помощ. Аз съм момче на 19 ма не съм като другите 19 годишни аз съм висок едва 170 и съм 50 кила и имам сериозен проблем. Бях на парти преди около месец. Партито беше в къщата на един приятел и вървеше супер докато не ми се доходи до тоалетна. Качих се на 2рия етаж, защото там беше тоалетната, но като влезнах вътре имаше едно доста дебело момиче леко подпийнала. Тамън да излезна тя каза, че вече е приключила. Но когато си разменихме страните тя ме бутна в единия ъгъл и каза, че сега ще се позабавляваме. Нямаше как да я спра оказа се доста силна и беше двойна на мене. Навря се в мен и ме притискаше здраво. Опитах да се измъкна, но без успех. Когато реших да извикам за помощ тя ми удари един силен шамар и ми каза да мълча. Тя продължаваше да се търка в мен с цел да ми на цели кура, но без успех Накрая си тръгна след като ме бутна на земята и ми каза да не казвам на никого. След тази случка веднага си тръгнах от партито и ден по-късно разбрах, че е на 13 и не знам какво ще правя трябва ли да кажа на някого, но кой ще ми повярва оттогава не съм ходил никъде от страх

  2. #2
    Кажи на некой брат

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си