.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 4 от общо 4
  1. #1

    Не знам с какво да се занимавам

    Здравейте,втори курс съм и уча бизнес и информационни технологии.Проблемът е,че съм го записал колкото да се каже,че уча нещо.Изобщо не знам с какво искам да се занимавам.Програмирането не ме влече,но не виждам други алтернативи,а и е късно за прехвърляне и презаписване.Според вас да се натисна ли да уча за програмист,въпреки че ми се вижда доста скучно.Усещам как времето започва да ме притиска,а вече някои от моите съученици работят по техните специалности.Започвам да се депресирам.Какво да правя?

  2. #2
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Запиши физика!
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  3. #3
    Мега фен Аватара на smilegirl12
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    4 112
    А какво те влече?
    Don't judge my story by the chapter you walked in on.

  4. #4
    В момента си на години, в които може да правиш всичко, за което се сетиш. Колкото и да се чудиш, винаги трябва да започнеш от първата стълба в живота, та това дори да е някаква работа за 600лв на месец. Просто разгледай варианти. До колкото за програмиране -това се учи наистина с доста голямо желание, а не защото "Няма други алтернативи". Все пак ако си се насочил към това, не е нужно да презаписваш, а просто да си намериш адекватен курс в някоя от академиите. Дори този вариант е доста по-добър от това да запишеш в университет, защото учиш най-новите неща в рамките на 6 месеца. Имайте предвид обаче, че през този период гъза ти ще брадяса от седене и четене
    Тревата е за деца, ракията е за мъже!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си