.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1

    Обърка ме доста

    Историята ми е следната.....С една девойка се гонихме известно време чатове, разговори, прибра се в Пловдив най-накрая след цяло лято по морето. Пожвла да се видим, излизахме няколко пъти, стигнахме до първа целувка, след това втора трета и така нататък. В един момент започна да се държи странно. Попитах какво се случва, в мойте очи всичко беше перфектно, докато отговора от нейна страна беше" не ги чувствам нещата, не може да продължаваме така". От близка приятелка до нея разбрах, че е споделила за това, че не ги чувствала нещата, бил съм допуснал няколко грешки, които за бога не знам какви, няма обяснение, един път, два пъти ми била дала шанс, но вече съм прекалил

  2. #2
    От около 2 седмици не сме се чували, нямам намерение и да я търся в близко бъдеще освен ако тя не го направи. Какво мислите по въпроса дали рано или късно ще размисли какво е имала до себе си, също така си мисля, че има намесено и друго момче.

  3. #3
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Според мен покажи й, че не ти е безразлична, като примерно й се обадиш и я попиташ как е, добре ли е, какво прави, и някакви подобни въпроси, с които просто тя да види, че се интересуваш от нея (но без неща от рода: "не мога без тебе", "обичам те", "целия съм твой" и подобни дон жуански простотии ) и след това я остави. Ако иска да е с тебе, ще ти се обади. Така мисля.
    Последно редактирано от defender : 10-23-2021 на 22:05

  4. #4
    Колегата defender е много прав, само мога да добавя, ако ти се обади повдигни въпроса конкретно да ти каже какъв е проблема.







    __________________________
    Български новини от деня

  5. #5
    Както казах по-горе не мисля да я търся, ако не пише тя, няма какво да я търся аз, показал съм, че не съм безразличен и какви са намеренията ми, ако не иска и не е разбрала какво губи, проблема е неин, все пак имам някакво его и не смятам да го преглътвам, заради някаква объркана пикла

  6. #6
    Мега фен
    Регистриран на
    Jan 2012
    Мнения
    13 019
    Понякога жената иска да те пробва дали ще се влияеш от нейното настроение ве. Например прави някакви малоумни неща и после чака да ти види реакцията. Тя сега е направила нещо необяснимо за тебе и ти веднага я зарязваш без да ти пука, и тогава тя може би си казва, какво семейство ще създам с такъв мъж, ще му родя деца, ще направя нещо странно, той веднага ще се разсърди, като мвлко дете и веднага ще ме изостави сама. За какво ми такъв сръдлив дечко.

  7. #7
    Привет, братан до някъде си прав от последнив коментар , но не е ли по-удапбо да не в търся аз повече, а да чакам тв да се свърже, при условие, че дори не ми ги е казала на мен тези неща, а ги научавам от приятелката и, до колкото го тълкувам това за себе си е нямала кой знае какъв интерес в началото, и е объркана по някакъв начин

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си