.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 5 от общо 5

Тема: Възбуда

  1. #1

    Възбуда

    Здравейте, аз съм момче на 13г и както се досещате съм в пубертета. Тааа...почти всеки ден вечерта ставам зверски възбуден и хуя ми се надървя здраво и почвам да си бия чекии докато не се изпразня. Чудя се нормално ли е или трябва да спра. Моля за съвети...

  2. #2
    Завързвай се за леглото с вериги всяка вечер.

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от Dedaznam Виж мнението
    Здравейте, аз съм момче на 13г и както се досещате съм в пубертета. Тааа...почти всеки ден вечерта ставам зверски възбуден и хуя ми се надървя здраво и почвам да си бия чекии докато не се изпразня. Чудя се нормално ли е или трябва да спра. Моля за съвети...
    ....според мен си е от пубертета, но трябва да спреш. Момиче съм и не мога да ти помогна, но мисля, че не е правилно. Като се има предвид, че си на 13г. ☺️

  4. #4

    Cool

    Цитирай Първоначално написано от Dedaznam Виж мнението
    Здравейте, аз съм момче на 13г и както се досещате съм в пубертета. Тааа...почти всеки ден вечерта ставам зверски възбуден и хуя ми се надървя здраво и почвам да си бия чекии докато не се изпразня. Чудя се нормално ли е или трябва да спра. Моля за съвети...
    Ползвай крем за ръце да не ти излязат пришки (мазоли)

  5. #5
    Мега фен
    Регистриран на
    Nov 2007
    Град
    * пРи сЛъНцЕтО*
    Мнения
    3 114
    Нормално е след 2 или 3 годин може би ще започнеш да правиш секс или по-рано... Намери си гадже или си прави каквото ти се иска!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си