.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Post Аз съм на 15 а той е на 43

    Здравейте, имам нужда от съвет на 15 съм и преди около 2 години се запознах с един мъж който е на 43. Станахме си приятели, но аз се влюбих в него и сега се чудя дали да му споделя за чувствата си, защото ако му кажа е много възможно да си развалим приятелството. Важен факт е, че той няма жена нито деца. Аз много държа на него и не искам да го загубя а ако му кажа има голям шанс това да стане, но пък не искам и да го крия от него. Другото е, че той се познава с баба ми а аз не искам тя да знае, че го харесвам и ако му кажа има голям шанс тя да разбере. И сега трябва да реша дали да му кажа и да рискувам да си развалим приятелството или да не му казвам и да си останем приятели. Моля за съвет. Благодаря предварително.

  2. #2
    Не му казвай.

  3. #3
    Не му казвай по добре,може това да е само увлечение - казвам го като съвет - и аз на 15 си мислех , че съм влюбена но много от ''любовите'' ми се оказаха просто увлечения.Изчакай малко и не му казвай засега

  4. #4
    Това е с сигурност някакво моментно увлечение и не е любов

  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Ако си търсиш нещо младо и свежо аз съм на 31
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #6
    Мега фен Аватара на DieselBlood
    Регистриран на
    Feb 2008
    Град
    Въъъъ,маняк,ни знам ве!
    Мнения
    3 727
    Не си сериозна, нали? Няма начин хлапе на 15 да се влюби в 43 годишен мъж. Този пичага е яко педофил щом решава, че може да има връзка с дете, което може да му е дъщеря.
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=220394
    една велика тема


    Боже,който си на небето,върни ни 2pac и си вземи Джъстин Бийбър!!!!

  7. #7
    Ясно е, че тук не говорим за любов; по-скоро това е мимолетна емоция.

    _

  8. #8
    Супер фен Аватара на NissaN
    Регистриран на
    Aug 2013
    Мнения
    1 201
    Това е фейк тема или въпросният е педофил

  9. #9
    ще го вкараш в затвора. намери си някой на твоята възраст
    i love life

  10. #10

    Angry

    Не мисля, че това е любов... По скоро - мимолетно увлечение...

  11. #11
    Ето я и тежката дума по темата! Е, хубава работа да се фокусира всичко на… две числа. 15 и 43 са… две числа, които НИЩО не ни казват за вас двамата като уникални индивиди. Единствено може да се пресметне от тях, че имате разлика във възрастта от 28 години. Това е още едно число, което също нищо няма как и защо да каже за вас как и с какво може да сте си изключително, безкрайно и всячески полезни.

    15 и 43 поне гарантират, че и двамата сте преминали установената 14 годишна възрастова граница в закона в България, Европа и по голямата част от света. Затова и може да правите АБСОЛЮТНО ВСИЧКО РАЗУМНО И ОТГОВОРНО, което поискате един с друг в и извън леглото при достатъчен интерес.

    Какво прави впечатление сред коментарите и съветите? Спри, мълчи, трай си, не го вкарвай в затвора, забрави момиченце!!! Като единственият прагматичен реалист тук се чудя колко ли 15 годишни по света и у нас поради някаква причина НЯМА да доживеят да празнуват 16-ти рожден ден? Все пак утре все още не е обещано на абсолютно никого, нали така. На този свят всевъзможни неща могат да стават И стават денонощно за хубаво или лошо.

    Затова и ако бяхме едно много по-прагматично и реалистично общество никога нямаше да се дават подобни блокиращи и спиращи съвети, защото някой от съветвалите авторката гарантира ли й, че тя ще доживее поне 16-ти рожден ден, 18-ти или 21-ти рожден ден? НЕ! Нито за нея, нито за тях утре някога е гарантирано, че ще дойде. Всичко, което имаме и някога ще имаме е ДНЕС! Какво ако тя е една от тези, които поради някаква причина няма да живее още дълго и това е първата И последна възможност за нея да има някаква по-специална връзка с друго човешко същество?

    Защо да не може да й се порадва дори да трае „мимолетно“? Хм, интересна дума. Днескашният ден мина мимолетно. Миналата седмица мина мимолетно. Миналият месец мина мимолетно. Дори първата половина от живота ми мина мимолетно. Самият живот минава И заминава доста „мимолетно“. В такъв случай кой и защо да пренебрегва „мимолетни“ неща, когато всичко е малко или много „мимолетно“?

    Ето как съветите са в посока на мълчи като риба, стискай зъби и страдай мълчаливо момиченце, защото така трябва! Какъв е резултатът по света и у нас? Ами +1 масова пълна скръб първо в леглото, а после и извън него. Кой е доволен от това? Само масовата пропаганда, която изисква и налага това мълчане, стискане и страдане, което трябва да продължи +1 краткотрайно жалко живуркане, защото така!

    Ето сега като аргумент се използва, че тя била твърде малка. За него се използва аргумент, че бил твърде стар. Ами само след 15 години по този начин и тя ще бъде атакувана, че е вече +1 стара чанта, която трябва да се скрие някъде и да се надява, че ще пукне по-скоро, отколкото по-късно, защото така!

    Виждате ли как разни всевъзможни пропагандни етикетчета, промивания на мозъци и зловредни предразсъдъци само спират, блокират и обричат всички добри хора по света и у нас на +1 жалко живуркане, докато мине И замине и тяхното жалко подобие на живот, което въобще не си заслужава да се живурка? Ето това много бих искал да се промени поне в родна България.

    Щом някой вече има 14 години има официална и законова зелена светлина да адресира и задоволява абсолютно всичките си обективни нужди, с каквото и когото също 14+ има безопасно, достъпно, налично и достатъчно добро всеки път всеки ден цял живот независимо от всичко, а ако трябва и въпреки всичко. Защо? Защото утре не е обещано на никого! УТРЕ НЯМА ДА ДОЙДЕ за нея, за мен и за всеки един коментирал тук достатъчно скоро! ТОВА Е ВЕЧНАТА ОБЕКТИВНА РЕАЛНОСТ! С нея никой няма как и защо да спори.

    Ето породили са се някакви красиви и специални чувства, които уви веднага се съветва да бъдат убити и погребани, защото така! Дори тя да сподели за тях, той ще си забрани дори да я вижда отново от страх да не би някой да си помисли нещо лошо за него започвайки с баба й. Тя е кой знае колко промит мозък.
    Това са трима уникални хора, които си имат свой уникален живот и не би трябвало те да се преплитат особено до степен да си пречат. Уви освен, че те си пречат ето и някакви непознати в тази тема веднага се месят в посока мълчи като риба, стискай зъби и страдай мълчаливо момиченце, ЗАЩОТО ТАКА НИ ХАРЕСВА!

    (Откъде накъде някаква пикла като теб ще се радва на нещо истинско, специално и завидно в живота си, а ние не! Ти твърде млада пикло нямаш никакво право на такова щастие, защото така! Този твърде дърт мъж няма никакво право на такова щастие, защото така! Никой няма право, на каквото и да било хубаво нещо през живуркането си, на каквато и да било възраст, защото така трябва!!! Всички Българи по света и у нас трябва да имат само +1 кошмарно жалко живуркане, защото така ни харесва!!!)

    След 5 години като пишеш в друг форум за друга възможна прекрасна и завидна връзка веднага ще се намерят други (зли) езици, които веднага ще ти напомнят, че си прекалено грозна или красива, дебела или слаба, ниска или висока, умна или глупава, богата или бедна и т.н. Веднага ще ти намерят някакъв приписан недостатък, които точно като оръжие ще използват по същия спиращ и блокиращ начин срещу теб и особено срещу всякаква възможност поне ти да приветстваш нещо повече, по-добро и по-различно от +1 пълна скръб първо в леглото ти, а после и извън него, защото така им харесва!

    Колкото повече слушаш и се подчиняваш като +1 безправна робиня на разни всякакви (зли) езици, толкова повече ще имаш точно +1 робско жалко живуркане, което много бързо ще установиш, че въобще не си заслужава да се живурка. Ето тогава става страшно като дойдат +1 самоубийствени мисли, за които никой от тях няма да те предупреди, нито ще те спаси от тях! А от тях до +1 трагичен край е точно една стъпка.
    Интересно всички тук са учили история, но май не са научили едно от най-важните неща.

    През хилядолетията дори елита по света и у нас не е могъл да живее повече от 25 години! Да, 25 години е бил максимума, който някой е можел да оцелее на тази планета без лекарства, лекари, аптеки, болници и много други неща, които взимаме за даденост днес. Ето че и един от най-великите Римски императори е умрял от… диария! Да, най-обикновена диария, но като няма лекарства тя и до ден днешен убива много хора в Африка и Азия, защото си е опасна болест.

    Ето, че за максимум 25 години почти всички предишни поколения е трябвало и да имат цялостен пълноценен живот, и семейство да направят и деца да отгледат, че и наследство да оставят за силен старт на следващото поколение в неизбежно много краткият им и динамичен живот. Ето, че тази авторка по този вечен критерий е преминала ПОЛОВИНАТА СИ ЖИВОТ и отдавна трябваше да е родила поне няколко деца, защото поне половината ако въобще се родят живи ще умрат много бързо.

    Тя самата ще трябва да рискува живота си при всяка бременност и особено раждане без болница и възможност да се спре един по-сериозен кръвоизлив ако се получи. Като се погледне в историческа перспектива написаното в тази тема е такава боза и дори лигавщина, че нямам думи. Нашите велики деди толкова биха ни завидели за десетилетията живот, които взимаме за даденост, а за какво ги използваме? За безкрайни глупости и гадости. Това е толкова недостойно и безсмислено, а те са били много достойни и са водили много смислен и целенасочен живот.

    Моята надежда е поне в бъдещите Алфа Български поколения на задаващото се виртуално елитно ниво. Те решително ще теглят една червена линия пред своя личен, интимен и цялостен живот и НИКОГА ОТНОВО няма да позволят на разни всякакви нелоялни специални интереси и пълни непознати да им пропагандират какви ли не (масови) глупости и гадости, лудости и абсурди в мрачната посока на мълчи като риба, стискай зъби и страдай мълчаливо, защото така ни харесва!!!

    Те никога няма да лаят по по-опитни хора, само и единствено, защото имат по-голям житейски и/или професионален опит от тях. Уверявам всеки, който няма намерение да живее бързо и да умре още по-бързо, че ще отпразнува и 30-ти и 40-ти и 50-ти рожден ден достатъчно скоро. Тогава сам ще се убеди, че живота продължава и последното нещо, което е уместно е някой да говори/пише глупости и гадости само и единствено заради някакво число, което нищо не казва за някого така или иначе.

    Жалко е, когато трябва да минат десетилетия за да се убедят лично някои по-зли езици, че неоснователно са злословили срещу добри хора само и единствено на база (възрастови) предразсъдъци, с които ще се сблъскат и те самите по същия начин достатъчно скоро. Достатъчно справедливо.

    Поне прагматични реалисти никога няма да се почувстват „мъртви отвътре“, което вече придобива масовост особено покрай КОВИД карантините. Все повече хора, които месеци, години и дори десетилетия са имали само някакво +1 жалко живуркане се чувстват именно „мъртви отвътре“. При тях няма смисъл, няма цели, няма нищо повече от една празнота вътре! Оттам до официално мъртви я с бързо самоубийство, я с по-бавно саморазрушаване с масово продавани законно и незаконно отрови е на две крачки.

    Липсата на чувства е една от най-характерните черти на всички „мъртви отвътре”. Затова и всичко, което съветва да се притъпяват или забравят чувства бута в тази мрачна посока! Емоции и чувства са основни за нас и живота ни. Без такива остава една апатия, депресия и чувство, че си мъртъв отвътре! Кой иска това? Кой печели от това?

    Безброй бебета не могат да живеят дори един ден на този свят! Дори ЕДИН ДЕН не можем да вземем за даденост, а закона изисква цели 14 години! За 14 години всичко може да стане! Безброй така и не доживяват 14-ти рожден ден! ТЯ е доживяла! ТЯ има пълно законно право да прави, каквото си иска, с когото иска! И какво? НИЩО! Пак е малка. Пак трябва нищо да не прави! И така… цяло +1 жалко живуркане, защото така!
    Последно редактирано от AlphaBossM : 07-16-2022 на 23:23

  12. #12

    Регистриран на
    Aug 2022
    Мнения
    17
    Ябаа, това е доста висока граница

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си