Добър вечер! Ще опитам да бъда максимално кратка, без да навлизам в излишна полемика.
Любовния ми живот е доста “кротък”, никога не е имало драми.
Преди почти 2 години имах кратка връзка (6м), която приключи, поради голяма драма в живота на половинката ми. Не ме е засягала конкретно по никакъв начин. След толкова време ни вест, ни кост ми се обади. Съжалява, че нещата не са се получили, разказа ми за всичко, което е преживял, тъй като аз до сега не бях наясно. Каза, че в мен е виждал точния човек, но просто момента не бил подходящ, за което съм на 1000% съгласна. Не става дума за изневери и т.н., а за нещо наистина преобръщащо целия ти живот.
Та.. не спирам да мисля дали биха се получили нещата сега. И двамата искаме семейство, гледаме в една посока за живота. Знам, че няма как да разбера без да говоря с него, но тъй като аз съм изключотелно директен човек (каша ми е в главата и ме е страх, че не мисля разумно в момента) реших да потърся мнението на експерти . Окей ли е да попитам директно дали можем да опитаме отново, или ще е като удар с чук по главата, както беше за мен и въпросното обаждане.