.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 12 от общо 12
  1. #1

    Моята болка

    Това ми е държанието предавам всичко на другите. безсилие. незнам всичко което не исках стана . нямам какво дори тук да напиша за себе си апък можеше да е перфектно.мислех тука да споделям но споделих в сподели нет.към 2016нчак тогава събрах сили да направя нещо за себе си. изхвърляха се върху мен сякаш съм боклук в града немога да изляза отивам до центъра и се връщам изпуших сигурно хиляда цигари дръпка след дръпка. май неправилно. дроба ми незнам но чувствам че се едно е изгорен. отчаян съм несъм си писал досега откакто съм роден с нито един истински приятел. за първи път споделям тук. безсилие така и постъпих с комшията ми и сега ми е най големия враг взе момичетата които можех аз да са мои кои знае се кво е правил още аз ако разбера сигурно удар ще получа охх замайва ми се яд ме хваща на този аз дори немога да него поздравявам махнах го от приятели а можеби не трябваше или не трябваше тогава 2018. излизах с него и му казвах ти прецени дали да изляза щот аз немога да реша пишеше си с такива красавици дето бяха едни от най красивите в града. от друга страна аз изливах голяма злоба срещу него виках му смешник подигравах му но това незнам защо го правих се за тялото и бях придружен от двама трима други които така бях с тях и бяха на моя страна че един вид съм прав. снима се с фитнес моделки,но реално за мен този него харесвах като човек. просто нямаше с кой друг да тръгна да излизам един път като си писахме припадна утях от енергията ми ли незнам от кво техните го съфервсали в банята и ми вика припаднах и аз знаех и му викам наистина ли сигурно ако не са били техните ддз не помня.
    Нямам увереност дори да преместя моето нещо на друго място. се едно сега започвам да живея никакво самочувствие нямам жизнена енергия да чета да изляза да правя квото искам. болно ми е отвътре ще избухна паник атаки нямам сили да стана от леглото поради това поради семейството че няма нямаше на кой да споделя в училище пак не знаех за кво съм там пък камо ли да заема да уча аз не бях спокоен . ся искам вече късно да напиша на тва момиче някой неща но ме е страх бяхме общи приятели в фб но само едно здр и тя не отрази май май го беше видяло но не писа .отделно никога не ме е гушкало момиче така да изляза с момиче девствен съм но като нямам така среда нз просто дано тук с някой от вас малко да отдъхна .кат гледам кво мацки с хубави задници ме фаща яд.че чувствам бих имал възможност да ме за бележат но трудно .мн ми се чука. Тва да нямаш красиви момичета покрай теб е пагубно вече толкова време .ей днеска дойде едно момиче за водата хареса ми но един комплимент не можах да му направя .имам чувството че и тук дори несъм готов да напиша нещо аз съм забравил даже правопис нямам .няма с кой да си пиша бях на места дето не са моите .никакви успехи досега едно нищо нямам енергията която имах.вкарах се в капан с тези които излизах да не можеш да живееш. Не съм жив.нищо не ми дава сила няма на какво да се опра.все по зле става май майка ми и баща ми са едни студени бездушни.нямаю брат сестра една братовчедка се едно че нямам такава.и тука с този ми мина доста време. направо толкова ми е насъбрано.толкова ми е натоварен организма че ужас .издвам събирам сили да пиша кво да правя незнам.незнам дори как се пишат истории кат гледам как живеят момчета момичета тука кат обикалят с истински приятели .искам чудото да се случи.

  2. #2
    На 23 години съм

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Ти мъж ли си или какво?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4

  5. #5
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от Levskizz1 Виж мнението
    Мъж съм ?
    Не ти личи
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  6. #6
    Ти да беше на моито място незнам дали човек щеше да бъдеш изобщо

  7. #7
    Servus Dei Мега фен Аватара на inewton
    Регистриран на
    May 2015
    Град
    Sedes Sancti Petri
    Мнения
    14 334
    Използвай многото си свободно време да се ограмотиш малко.
    Въ науката намѣрихъ своитѣ граници, докато въ Църквата живѣя своята свобода.

  8. #8

  9. #9
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от Levskizz1 Виж мнението
    Ти да беше на моито място незнам дали човек щеше да бъдеш изобщо
    Ти ли си с най-тежката съдба?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  10. #10

  11. #11
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 324
    Цитирай Първоначално написано от Levskizz1 Виж мнението
    Незнам
    Ти си една драма куин! Това,че намираш оправдания за ''неуспехите'' си не значи,че нищо не зависи от теб. На два крака си, здрав човек.
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  12. #12

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си