.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 2 от общо 2
  1. #1

    Как да се отпусна в училище?

    Здравейте, имам нужда от помощ. 9. клас съм. Имам приятели от класа, а и от съседните и излизаме след училище. Винаги, когато съм с тях навън, си приказвам без проблем. Но в училище винаги се втълпявам и не знам как да разговарям с тях, защото винаги не мога да се отпусна да си говоря с тях в училище. Най-много да си кажем една приказка и това е. Та може ли да ми дадете съвет как да се отпусна в училище, защото когато сме в градинки или паркове с тях съм съвсем различен човек?

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Aleksndr Виж мнението
    Здравейте, имам нужда от помощ. 9. клас съм. Имам приятели от класа, а и от съседните и излизаме след училище. Винаги, когато съм с тях навън, си приказвам без проблем. Но в училище винаги се втълпявам и не знам как да разговарям с тях, защото винаги не мога да се отпусна да си говоря с тях в училище. Най-много да си кажем една приказка и това е. Та може ли да ми дадете съвет как да се отпусна в училище, защото когато сме в градинки или паркове с тях съм съвсем различен човек?
    Здравей,

    Според теб, каква е бариерата, която се появява, за да те спира да си комуникираш с тях както извън училище ?
    - Присъствието на учители около вас и се притесняваш, че ще чуе нещо учителя, или други съученици които не са част от групичката, как мислиш какво може да е ?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си