Здравейте, за много години!

Ще започна с моята малка темичка и бих оценила всяко мнение.

За празниците си бях на село, и неочаквано едно момче започна да ми пише (познаваме се, но никога не сме били в обща компания). Аз съм малко по скромна и срамежлива така че не предприех някви коментари или свалки, тъй като е нормално първо мъжат да започне. В течение на някви дни той запря да ми пише, или ако го правеше беше малко по студен от колкото в началото. След като преглътнах егото си го поканих няколко пъти на среща, но без никакъв отговор. Принципно е нормално да отговориш с да или с не но той нито един път не каза нищо!!! И много се ядосах, в следствия да му наговоря много неща за мен и за миналото ми. Знаеше че няма да седя още дълго време на село но така и не направи крачка за нещо повече след като от моя страна беше видно че нямаше да откажа…. Та малко е оплетена ситуацията, много обмислям нещата и ми се въртят най-различни мисли в главата. Да кажа че и двамата сме необвързани и възрастни хора който със сигурност знаят какво искат, и че също така имаше и по стар случай със него преди година две и пак по същия начин се случиха нещата.

Чакам с нетърпение вашите коментари.

Благодаря!