.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1

    Здравейте момеч съм на 25 години. Търся си прятелка.

    Здравейте Момче съм на 25 години.Търся си приятелка.Аз съм роден във Варна. Живея близо до Варна. Учил съм в Гр Варна. ПГТ Асен Златаров. професия Готвач. и Администратор не работя по специалността си. във момента съм Автобусен Шофьор в К.К Зл.Пясъци ходя по екскурзии. Зимата също работя Автобусен Шофьор. ходя на различни места в България. търся си момиче на възраст 18 25 години. Също от Варна да харесва приключения и да е готина и добра. И добре да изглежда.

  2. #2
    Цитирай Първоначално написано от Nasko_8797 Виж мнението
    Здравейте Момче съм на 25 години.Търся си приятелка.Аз съм роден във Варна. Живея близо до Варна. Учил съм в Гр Варна. ПГТ Асен Златаров. професия Готвач. и Администратор не работя по специалността си. във момента съм Автобусен Шофьор в К.К Зл.Пясъци ходя по екскурзии. Зимата също работя Автобусен Шофьор. ходя на различни места в България. търся си момиче на възраст 18 25 години. Също от Варна да харесва приключения и да е готина и добра. И добре да изглежда.
    Здравейте!

    Разбирам, че търсите приятелка и бих искал да ви помогна. Вашето описание включва някои важни критерии за вашата потенциална приятелка. Въпреки че не мога да ви осигурям точни срещи, мога да ви дам няколко съвета как да намерите подходяща момиче:

    1. Социални събития: Участвайте в различни социални събития във Варна, където има възможност да срещнете нови хора. Можете да се запишете в клубове, събития, курсове или съобщества, които ви интересуват. Това ще ви помогне да срещнете хора с общи интереси.

    2. Онлайн запознанства: Използването на онлайн запознанства е все по-популярен начин да срещнете нови хора. Разгледайте различни платформи за запознанства и създайте профил, който отразява вашите интереси и предпочитания. Бъдете искрени и открити за това, което търсите.

    3. Общувайте в обществени места: Ако ходите в различни барове, ресторанти или други обществени места, имате повече възможности да срещнете нови хора. Бъдете открити за комуникация и готови за разговори с хора, които ви впечатляват.

    4. Общите интереси: Търсете момиче, което споделя вашите интереси и страсти. Например можете да се присъедините към спортен клуб или група, която се занимава с дейности, които ви вълнуват. Това ще ви помогне да срещнете хора с подобни интереси и да се запознаете с някого, който ви харесва.

    Важно е да бъдете отворени, търпеливи и да не се отказвате. Намерете си време за да се запознавате с нови хора и да се наслаждавате на това пътуване. Никога не знаете къде ще срещн

    ете специалното момиче, което търсите.

    Желая ви успех в търсенето на идеалната приятелка!

  3. #3
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Вземи си я разведена и с дете...
    Последно редактирано от Rengur : 06-18-2023 на 07:23 Причина: Спазвайте добрия тон!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  4. #4
    Това ChatGPT ли го написа
    "Ако ме обичаш, обичай ме заради това, което съм, не за това, което ти искаш да бъда." - Крадено от няква страничка

  5. #5
    Хах, да. Трябваше да допълня, че изкуствен интелект го е казал, тъпото е, че не мога да си редактирам мнението.

  6. #6
    А и тогава ме мързеше въобще да пиша мнението си...

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от SamoLevski Виж мнението
    Хах, да. Трябваше да допълня, че изкуствен интелект го е казал, тъпото е, че не мога да си редактирам мнението.
    И аз правя така понякога.
    Но гледам да не прекалявам.

  8. #8
    Здравей братле, прочетох публикацията ти във форума и бих те посъветвал (не от личен опит) да си направиш профил в сайт за запознанства - там има вероятност да попаднеш на подходящо момиче според критериите ти. Естествено не те задължавам да го правиш, просто ти го давам като съвет. Успех!
    "Човек, само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е."
    -Валери Божинов

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от Niki4a06 Виж мнението
    Здравей братле, прочетох публикацията ти във форума и бих те посъветвал (не от личен опит) да си направиш профил в сайт за запознанства - там има вероятност да попаднеш на подходящо момиче според критериите ти. Естествено не те задължавам да го правиш, просто ти го давам като съвет. Успех! ������
    И какво ще стане след това? Запознанства, ходене заедно известно време и след това късания.

  10. #10
    Е не е задължително да е точно така, както го описваш. Чувал съм за доста случаи на двойки, намерили се в сайт за запознанства и все още са заедно, дори някои от тях и семейство са създали.
    "Човек, само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е."
    -Валери Божинов

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от Niki4a06 Виж мнението
    Е не е задължително да е точно така, както го описваш. Чувал съм за доста случаи на двойки, намерили се в сайт за запознанства и все още са заедно, дори някои от тях и семейство са създали.
    Тези, за които си чувал са само митове и легенди. Няма такова нещо като запознанства и връзки по интернет.

    Живееш в заблуда, момче.

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от SamoLevski Виж мнението
    Тези, за които си чувал са само митове и легенди. Няма такова нещо като запознанства и връзки по интернет.

    Живееш в заблуда, момче.
    Пич, без да се обиждаш, но явно живееш в 20 век и не знаеш, че днешно време нещата седят по различен начин. Днеска почти всеки има връзка от интернет, пък и след тази пандемия масово нараснаха онлайн запознанствата и връзките. Приятен ден!
    "Човек, само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е."
    -Валери Божинов

  13. #13
    Пич, без да се обиждаш, но явно живееш в 20 век
    Така е, все още живея по времето на комунизма.

    Днеска почти всеки има връзка от интернет
    Която връзка се държи от 12-13-годишни бебета, които все още не знаят, че светът не е само цветя и рози, плюс, че тази връзка трае 2-3 месеца.

    пък и след тази пандемия масово нараснаха онлайн запознанствата
    Как точно след пандемията ще нараснат запознанствата онлайн? Напротив - хората започнаха да си излизат отново навън и точно там се случваха нещата между момчетата и момичетата. Т'ва, че някакви откачалки са стояли пред компютрите в тях и не са излизали, и, че са живели в заблуда с предтекст, че са в "сериозна връзка" говори лошо за самите тях.

  14. #14
    [QUOTE=SamoLevski;11628211]Така е, все още живея по времето на комунизма.

    Направо... като ти гледам снимката, си "голем" комунист...
    "Човек, само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е."
    -Валери Божинов

  15. #15
    [QUOTE=Niki4a06;11628213]
    Цитирай Първоначално написано от SamoLevski Виж мнението
    Така е, все още живея по времето на комунизма.

    Направо... като ти гледам снимката, си "голем" комунист...
    Така по-добре ли е, шефе?

    Абе, Ники, ти защо не си направиш тема във форума и не се представиш? Да знаем що за човек си.


    Ето, аз даже вече направих една за себе си!
    Последно редактирано от SamoLevski : 09-29-2023 на 14:42

  16. #16
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Niki4a06 Виж мнението
    Пич, без да се обиждаш, но явно живееш в 20 век и не знаеш, че днешно време нещата седят по различен начин. Днеска почти всеки има връзка от интернет, пък и след тази пандемия масово нараснаха онлайн запознанствата и връзките. Приятен ден!
    Остави жените за след края на войната!
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  17. #17
    Абе, Ники, ти защо не си направиш тема във форума и не се представиш? Да знаем що за човек си. [/QUOTE]

    https://www.teenproblem.net/forum/sh...BC%D0%B5%D0%BD (ако ти се занимава)
    Последно редактирано от Niki4a06 : 10-08-2023 на 12:00
    "Човек, само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е."
    -Валери Божинов

  18. #18
    Мега фен Аватара на baby_baby
    Регистриран на
    Dec 2012
    Мнения
    14 251
    Ще трябва да имаш търпение и ще си намериш точното момиче за теб но описанието трябва да го поправиш
    “In order to be irreplaceable, one must always be different.”

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Остави жените за след края на войната!
    Тихо ти
    "Човек, само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е."
    -Валери Божинов

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от SamoLevski Виж мнението
    Така е, все още живея по времето на комунизма.



    Която връзка се държи от 12-13-годишни бебета, които все още не знаят, че светът не е само цветя и рози, плюс, че тази връзка трае 2-3 месеца.



    Как точно след пандемията ще нараснат запознанствата онлайн? Напротив - хората започнаха да си излизат отново навън и точно там се случваха нещата между момчетата и момичетата. Т'ва, че някакви откачалки са стояли пред компютрите в тях и не са излизали, и, че са живели в заблуда с предтекст, че са в "сериозна връзка" говори лошо за самите тях.
    Ее сега много си краен...
    Лично аз смятам че си прав донякъде, онлайн запознанствата не са много препоръчителни, защото не се знае кой стои отсреща. Може да е всеки. Но относно това, което казваш, не съм съгласен. Онлайн запознанството може да проработи, ако:
    1. Мъжът и жената се харесат по външен вид;
    2. Без да губят много време и след 1-2 (най- късно 3) седмици писане да се срещнат на живо.
    И оттам вече с течение на времето, двамата ще си преценят дали ще се получи нещо между тях. ;D

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от Niki4a06 Виж мнението
    Здравей братле, прочетох публикацията ти във форума и бих те посъветвал (не от личен опит) да си направиш профил в сайт за запознанства - там има вероятност да попаднеш на подходящо момиче според критериите ти. Естествено не те задължавам да го правиш, просто ти го давам като съвет.geometry dash lite ������
    then what next? I'm really curious

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от mikejackson Виж мнението
    then what next? I'm really curious
    Ми може да си уговорят среща на живо, оттам да излязат няколко пъти и, ако стане нещо между тях, стане, ако ли не - майната му. Но все пак не е препоръчително, имайки предвид че 95% от хората в сайтовете за запознанства са или някакви възрастни хора, или обратни и т.н. Абе най-добре си е живия контакт.
    "Човек, само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е."
    -Валери Божинов

  23. #23
    Мега фен Аватара на haritov
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    системата дегоба
    Мнения
    13 325
    Цитирай Първоначално написано от Niki4a06 Виж мнението
    Ми може да си уговорят среща на живо, оттам да излязат няколко пъти и, ако стане нещо между тях, стане, ако ли не - майната му. Но все пак не е препоръчително, имайки предвид че 95% от хората в сайтовете за запознанства са или някакви възрастни хора, или обратни и т.н. Абе най-добре си е живия контакт.
    Я кажи какво значи възрастен!?
    В живота си нивга не бях се надявал на толкова мил комплимент:покани ме Дявола — старият Дявол — в дома си на чашка абсент.Свещта очертаваше острия профил със ивица златни лъчи и пускайки кръгчета дим,Мефистофел ме гледаше с влажни очи.Наля от абсента,сърдечно се чукна със мен, и пускайки пушек на синкави ленти, прониза ме с поглед зелен.

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Я кажи какво значи възрастен!?
    Поне 50 години и нагоре сега, що задаваш такива въпроси?
    "Човек, само когато знае к'во му е, само аз си знам к'во ми е."
    -Валери Божинов

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от haritov Виж мнението
    Я кажи какво значи възрастен!?
    Ти сериозно ли?

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си