Zna4i cqlata istoriq po4na vsu6nost ve4e dosta otdavna i neznam kakvo da si mislq i kakvo da pravq! Zna4i sled edno more (re6ih 4e taka e po4nalo vsi4ko) mi se poqvi nqkakvo te4enie, deto izvesno vreme be6e beli4ko i kato ka6i4ka, posle stana na nqkakvi takiva kato parcal4eta. Purvo re6ih 4e ste mi mine i nisto 4akah si turpelivo(mojete da si predstavite kakuv e ujas) i nakraq kato ne mi mina otidoh na lekar. Predpisaha mi nqkakvi hap4eta koito si slagah polovin mese li kolko be6e i vse su6tata rabota. Purvite nqkolko dni kato 4e li be6e ponamalqlo no posle pak su6toto. A ina4e taq lekarkata mi pravi nqkakvi izsledvaniq i kaza 4e vsi4ko e normalno samo sum imala leko povi6enie na nesto si tam. I taka az re6ih 4e taq nisto n razbira i otidoh pri edna druga.Taq vtorata pak izsldvaniq i pak mi predpisa nqkakvi gadosti i edin mesec pak rugai. Sled toq mesec i cufvam na taq pak i tq mi razpravq 4e sum si vnu6avala. I novi izsledvaniq i novi hap4eta i sega v kraina smetka kato 4e li ponamalq, no pak ne mi se vijda normalno. Ta vuprosa mi be6e, ako nqkoi se e sbluskaval s podoben problem, mamka mu kak da q mahna taq gadost, pisna mi, mnogo e ujasno!!!! A ako se vurna pak pri ginekolojkata ste me pomisli za nqkakva maniq4ka.