predi okolo mesec zagubih nai-dobriq si priqtel,a dori ne razbrah zashto.Nqma na koi da spodelq..i reshih da vi pokaja tuk kakvo mu napisah..ne celq da pokazvam neshto ili da iskam sujalenie..prosto me boli ujasno mnogo i imam nujda da kaja na nqkoi..blagodarq vi mnogo..na tezi koito sa mi oburnali vnimanie



Neznaq zashto izobshto ti pisha tova pismo,sled kato veche ti kazah che nqma da ti se prechkam poveche.Izvinqvai che otnovo ti dosajdam,no iskam da znaesh nqkoi neshta..Vijdam che veche ne ti puka za men..qsno e.Vijdam,che veche ti e vse taq dali te obicham ili ne.Iskam da znaesh che bolkata e mnogo mnogo silna.Izvednuj idva momenta,kogato useshtam che vsichko koeto sum spechlila,vsichko koeto sum imala...si trugva ot men i az ne moga da go spra.Neznaq izobshto ima li kakvo da napravq za da se vurnesh otnovo.Neznaq zashto tolkova burzo zabravi tazi..tazi lubov.Neznaq zashto ei taka,bez da mi kajesh zashto,reshi che vsichko trqbva da svurshi...Neznam..
Mahnah se ot Qmbol samo za da ne ti se prechkam po ulicite.Mahnah se,zashtto boli da vijdam choveka koito obicham poveche ot vsichko kak minava pokrai men,a dori ne me poglejda,a kakvo ostava da me pozdravi.Mahnah se zaradi teb.Otidoh na stotici kilometri dalech ot Qmbol,samo i samo da ostana za mig sama i da pomislq vurhu vsichko.E,napravih go.I stignah do izvoda che..jivota mi ot mesec i neshto nasam ne e sushtiq...Neshto lipsva,neshto ot men si trugna,neshto..edin chovek..a vsushnost vsichko.Ne spirah da placha i dalech ot teb i tuk...Gledam ti snimkata i nemoga..vse oshte nemoga da osuznaq che ti ne si do men..ne moga da go priema..Boli me..
Znaesh che se strahuvah ot samotata i za tova ne ostavih Stoqn..E,prestrashih se..Napravih go zaradi teb.Ostavih vsichki za da sum s teb.Ostavih vsichko,za da moga da sum samo samo s teb.I ti reshi che ne iskash tova,che nqmash nujda ot men..
Kaji mi koi...kaji mi koi shte e do men?Kaji mi koi shte iskam?Koi shte me qdosva tolkova prekrasno?Koi shte me gleda s onezi ochi?Koi shte obicham tolkova mnogo?Kaji mi koi..osven ti?..
Neznam..moje bi tova koeto ti pisha sega e greshka,no trqbvashe da si kaja vsichko..
Slunchice..naistina moeto slunce beshe ti..Neznaesh..neznaesh kolko sulzi izplakah naput za garata..dokato se kachvah vuv vlaka..dokato slizah..neznaesh kolko me boleshe..No tova veche nqma znachenie qvno..
Moje bi pak shte ti pisha takiva pisma,v koito si izlivam dushata i ti kazvam vsichko koeto chustvam v tozi moment.Moje bi shte produljavam da ti dosajdam s sms-i i e-maili..moje bi..neznam.Iskam da spra.Iskam da spra da ti precha.Iskam da spra da ti pisha takiva dosadni neshta..no ne moga..Izvinqvai..naistina..
Znaesh li..otnovo se bqh usmihnala..ot tolkova vreme ne go bqh pravila.Znaesh li koga se usmihnah..Kogato brat mi kaza che si me tursil..Tolkova mnogo se zaradvah..tolkova mnogo.Burzah da se vurna,zashtoto si dadoh nqkakvi nadejdi..che iskash da se vidim,da pogovorim..i moje bi neshtata da se opravqt.Dadoh si sama naprazni nadejdi..Za tova purviq vupros koito ti zadadoh kogato se vurnah beshe "iskash li da me vidish"..ne ochakvah obache takuv otgovor..Ne ochakvah tolkova golqma ozloblenie..zvucheshe vse edno..vse edno go kaza ot omraza..Moje bi..neznam.Moje veche da si me namrazil..No tova "trqbva li..iz4ezvai"..tova ubi vsichko..vsichko v men..
Samo za edno ti blagodarq...che pone nikoga ne vidq sulzite koito izplakah za teb,no iskam da znaesh che nikoq..zaklevam se..nikoq nqma da plache tolkova..ot bolka..ot lubov..za teb..nikoq!
Obicham te momchenceto mi..nikoga nikoga nikoga nqma da te zabravq..nikoga!Obicham te tolkova mnogo...Prosti mi.Prosti mi che ne moga da jiveq bez teb,prosti mi che nemoga bez teb,prosti mi che si vsichko za men,prosti mi che si vsichko za koeto mislq,prosti mi che dori da ne si do men az imam samo teb,prosti mi..molq te..
Obicham te zavinagi..zavinagi!...i za tova mi prosti..