Та според вас има ли нещо ненормално в това, на 21 години и още да не е бил с момиче? Или пък нещо му има на момчето, може би, без да го осъзнава...Иначе да си призная, за мен става въпрос. Ама кво да правя, скоро на 21 ще стана, още не съм правил секс .
И да не си помисли някои, че се бъзикам, изобщо не е така, самата истина е. Просто реших така да го споделя някъде, колкото и срам да ме е, тук е по-лесно да се споделя и то всичко. Иначе, за причина така да се получи, имам някакви предположения: стеснителен доста понякога...само за това се сещам. Нито съм дебел, грозен, смръдлив, неподдържан, изобщо никой не ми е казвал, че съм грозен или нещо подобно...ама просто съм много съвестен, да не кажа добричък, и в крайна сметка срамежлив направо .
Ясно е, че решение на проблема тука няма да намеря, както казах - просто реших да го споделя, така да видя какво мнение ще споделите... пък ако някой реши да ми казва как да се реши задачата, нека се изкаже, ще следя темата да отговарям някой ако ме пита нещо... и не се бъзикам изобщо, искам да говорим за това