Разкажете някоя странна история на която сте бил/била свидетел със хора под влиянието на психоактивни вещества......
Например аз си спомням как веднъж трябваше да си изкарвам свидетелство за съдимост на гъби + МАО инхибитори +коз......Няма да ви казвам как съм се оправяла.......Само си спомням всички как ме гледаха.....
Веднъж бях много много вътре в дупката от екстракт на DXM + Диазепам и ме спряха за проверка.......бях толкова извън реалността че трябваше да обещая на сините момчета че ще се прибера......Е после разбира се продължих с разходката си.....
На последна спирка на трамвай един тип направо си сготви и се уцели без да му пука от нищо.......
Веднъж бях на концерт и едно момиче се търкаляше по земята и крещеше "Ах хахаха колко съм хахаха щастлива".......На същия този концерт един мои приятел прекали много със субстанциите и постоянно си говореше под нос за толкова важната мисия която трябва да изпълни и честичко прибягваше с някоя чанта в гората на близо....след някое време към сутринта го видях да спи прегърнал една кожена такава.....Изобщо се сещам за толкова много историики от лудата ми младост......Споделете и вие....