Здравейте.. значи проблема при мен е нали когато имаме класни или контролни или ваобще някакво изпитване.. нещо ми става и започвам да се притеснявам.. и забравям един вид всичко.. и получавам слаби оценки.. пак си уча наистина редовно не съм някфа неска учи утре не и т.н И това е от тази година .. защото съм в ново даскало и от що да се стремя да ме харесат даскалите в смисъл да знаят че знам нитщо не правя.. А в старото ми даскало нямаше такива работи.. абе . .. На кандидатстването нали след 7 клас.. като кандидатствах по БЕЛ нещо нз какво ми стана и не се притеснявах.. и изкарах 5.50.. Но за сметка на тва по Математика като започнах да решавам и всичко забравих един вид.. и 4.20 , а като се прибрах у нас всичко бях решила...( без няколко зад ест.. ).. та въпроса ми е има ли някой които има същия проблем като моя и как се справя с това... или да ми дадете някав съвет какво да правя за да се успокоявам ли нз....

А и още един въпров.. вярно ли е това че в тия у-ща където се влиза след 7 клас с изпит .. 8 клас не се гледало много много оценките и не се включвали в дипломата.. а от 9 нагоре е било по-важно... така ми казаха недейте да се смеете ако не е така..