Значи първо не съм сигурна дали това е проблем и дали е много нормално но ако на някоя мама й се е случвало ще помоля за съвет.
Дъщеря ми е на месец и 14 дни и от 2 седмици забелязах че много се лигави дори се задавя.Обръщам я на една страна за да не се задави по сериозно.Лекарката каза че било нормално, ама не ми се струва толкова нормално сутрин цялата възглавничка да е буквално подгизнала а през деня си лапа рачичките и чак ръкавчетата си плюнчи.Старая се да давам бибата, не я иска, не е гладна, дори и за зъбки проверих въпреки че е прекалено рано и както очаквах нямаше.Когато я кърмя или пие мляко/вода от шишето не изпуска дори капка което изключва проблем с личев нерв както ме наплашиха познати (не можела да затваря устичката затова се лигавила) е да ама не устичката и е затворена тя просто си прави нещо като балончета.
Е имало ли е такъв проблем при вас и има ли място за притеснение в този случай.Моля ви кажете млада майка съм и се побърквам от притеснение по детето при най-малкото нещо.
Благодаря предварително.