.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1

    Продавам папки за 11 и 12 клас с теми,тестове,лит. критикa

    Папките са общо 15 - по една за всеки автор, изучаван в задължителните часове по литература. Съдържат информация за общо 97-те произведения, които се изучават в 11 и 12 клас.

    Папките съдържат:
    -портрети на автора;
    -биография на автора;
    -самите произведения ( с изкл. на "Чичовци", "Под игото", "Бай Ганьо, "Гераците", "Тютюн" и "Железният светилник" )
    -тестове от няколко различни източници (с отговори);
    -разработени теми за изучаваните произведения;
    -литературна критика върху темите.

    Всички текстове са написани грамотно и не са копирани от интернет пространството. Папките са идеални за ученици, които не искат да ходят на курсове по литература, а искат да са подготвени за училище, за матура, за кандидатстудентски изпит.

    Заинтересуваните моля да ми пратят лично съобщение!

    Цитирай Първоначално написано от dark_angel3
    Чалгата.... това е най-зеленият сопол от дълбоките ноздри на България

  2. #2
    Up =]

    Цитирай Първоначално написано от dark_angel3
    Чалгата.... това е най-зеленият сопол от дълбоките ноздри на България

  3. #3
    Чудесно е това,което си събрал,ако не се забрави за езиковата култура,всеки може да се справи!
    http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=356086 Продавам теми по история!

  4. #4
    СъбралА. =] Наистина всеки може да научи определена информация, само трябва да разполага с нея и да има желание. :P

    Цитирай Първоначално написано от dark_angel3
    Чалгата.... това е най-зеленият сопол от дълбоките ноздри на България

  5. #5

  6. #6
    i az se interesuvam ot cena

  7. #7
    Давам всичко за 300лв. Мисля, че цената е добра при положение, че целият курс ми струваше малко над 1000лв. За някаква допълнителна информация моля ми пратете лично съобщение. =]

    Цитирай Първоначално написано от dark_angel3
    Чалгата.... това е най-зеленият сопол от дълбоките ноздри на България

  8. #8
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    мислех да ги купя до 50лв ако беше цената,но 300лв е много искам хубави оценки ама за 300лв ше си купя кандидатстуденсия изпит + учителя ми по БЕЛ в даскалото и няма да се налага да си мрадна пръста.. ако няма заинтересовани и склониш на 50лв зиам веднага
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от go71n
    мислех да ги купя до 50лв ако беше цената,но 300лв е много искам хубави оценки ама за 300лв ше си купя кандидатстуденсия изпит + учителя ми по БЕЛ в даскалото и няма да се налага да си мрадна пръста.. ако няма заинтересовани и склониш на 50лв зиам веднага
    Хахах, ок, ще имам предложението ти предвид.
    Иначе си прав/а, че за толкова пари можеш да купиш изпит, но само матурата Ще ти трябват още толкова за кандидатстудентския, а и при такъв род измама никога не е сигурно дали ще се получи =]

    Цитирай Първоначално написано от dark_angel3
    Чалгата.... това е най-зеленият сопол от дълбоките ноздри на България

  10. #10
    Аватара на galet0
    Регистриран на
    Aug 2010
    Град
    Пловдив :)))))
    Мнения
    779
    ^ Мjavascript:emoticon('')ечтайте си за 50 лв да си купите матурата

  11. #11
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    гале за 300лв говорим не за 50 ; )

    офертата още ми важи за 50лв като гледам няма навитарки да ти платят 300, ше правим ли зделка или не щото почнах даскало и скоро ще ми трябват материалите ти ;p
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  12. #12
    Аз давам 70

  13. #13
    Аз пък намалявам от 300 на 250 То само листовете и мастилото, които са използвани, струват над 50лв

    Цитирай Първоначално написано от dark_angel3
    Чалгата.... това е най-зеленият сопол от дълбоките ноздри на България

  14. #14
    Голям фен Аватара на go71n
    Регистриран на
    Jan 2008
    Мнения
    806
    Цитирай Първоначално написано от mmrammstein
    Аз пък намалявам от 300 на 250 То само листовете и мастилото, които са използвани, струват над 50лв
    то е ясно, че ти няма да си избиеш парите, но нали не си го направил/а с цел да го продадеш за повече от колкото си вложила и да си на печалба?

    предполагам са те приели кадето си искал/а и сега просто искаш да си възвърнеш част от инвестицията.. все пак не бъди алчен/алчна и приеми най-добрата оферта.. и бъди в помощ на някой друг стига да си добър човек, познавам хора който просто да ти е гадно не биха ти помогнали.

    ако решиш да свалиш драстично цената пиши
    Обещания безброй уш да ме правят герой, една след друга лъжи въляха като порой.. [music]``

    Роден съм известен, Разпознаваем съм.. И ако сина ти не знае.. Сигурен съм, че дъщеря ти е добре запозната!

    women are people too
    sometimes

  15. #15
    Цитирай Първоначално написано от go71n
    Цитирай Първоначално написано от mmrammstein
    Аз пък намалявам от 300 на 250 То само листовете и мастилото, които са използвани, струват над 50лв
    то е ясно, че ти няма да си избиеш парите, но нали не си го направил/а с цел да го продадеш за повече от колкото си вложила и да си на печалба?

    предполагам са те приели кадето си искал/а и сега просто искаш да си възвърнеш част от инвестицията.. все пак не бъди алчен/алчна и приеми най-добрата оферта.. и бъди в помощ на някой друг стига да си добър човек, познавам хора който просто да ти е гадно не биха ти помогнали.

    ако решиш да свалиш драстично цената пиши
    Ок де, разкри ме
    Сега сериозно - аз няма как да съм на печалба, за да съм на печалба трябва да ги продам за 500лв, (да кажем, че другите 500 са били за личното преподаване от учител), а това ми е пределно ясно, че няма да стане Иначе да, влязох където си исках, с БАЛ с цели 2 единици над минималния (а специалността е с висок БАЛ). (sun)
    Ето ви снимка на папките, вижте за какво количество иформация става въпрос - http://img155.imageshack.us/i/photo1299.jpg/

    Свалям цената на 200лв, но отсега ви казвам, че до 50лв едва ли ще се стигне.

    Цитирай Първоначално написано от dark_angel3
    Чалгата.... това е най-зеленият сопол от дълбоките ноздри на България

  16. #16
    Темата е на път да се продаде, последни шансове да я вземете

    Цитирай Първоначално написано от dark_angel3
    Чалгата.... това е най-зеленият сопол от дълбоките ноздри на България

  17. #17
    аз предлагам 85

  18. #18
    Съжалявам, продадох ги преди няколко дни, но забравих да го напиша тук.
    Темата може да бъде заключена/изтрита.

    Цитирай Първоначално написано от dark_angel3
    Чалгата.... това е най-зеленият сопол от дълбоките ноздри на България

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си