Здравейте,
отварям тази тема, за да споделя с вас за едно много добро решение, което взех за себе си, а именно това, че започнах работа като предствител на AVON. Стана ми много странно, когато четох във форуми, че не се заслужава, скъсваш се от работа за жълти стотинки, набутваш се едва ли не и тем подобни леко казано глупости за този тип работа. Аз лично се занимавам с това от 4 години и съм страшно доволна. Започнах като ученичка, което беше перфектната възможност за мен да припелчелвам някой допълнителен лев за "глезотийки". Нямаш работно време, не си задължен към никого, печелиш толкова колкото си изработиш, според това колко си амбициран и колко време можеш да отделиш за това. В същото време взимаш качествена козметика с отстъпка, радваш се на много подаръци и бонуси. Разбира се не очаквайте милиони, но за буквално нищожното време в което си зает си е просто супер. Освен това имаш възможност да се развиваш като лидер, където вече идва по-бизнес частта. Решението е изцяло твое. Ако има някой, когото съм успяла да заинтересовам да ми пише, винаги ще помогна и ще отговоря на въпросите ви! Поздрави!