.
Отговор в тема
Страница 7 от 26 ПървиПърви ... 3456789101117 ... ПоследнаПърви
Резултати от 151 до 175 от общо 643
  1. #151
    Нещото, което съм правила за него и най - много е оценил беше веднъж, когато ми беше на гости и се скарахме. Събра си багажа и си излезе /понеже е от друг град/... В крайна сметка 20 минути по-късно реших, че няма да оставя нещата така и тичах до гарата, стигнах точно 7 минути преди да му тръгне влака; намерих му купето, чукнах му на прозореца, той ме видя, слезе, прегърна ме, сдобрихме се... и въпреки това си тръгна. Беше бая филмарско де.
    Иначе той не е от най - романтичните, но определено е грижовен и това ми се струва доста сладко.

  2. #152
    Мега фен Аватара на pandabear
    Регистриран на
    Oct 2012
    Мнения
    3 696
    първото нещо, за което се сещам, е когато участвах в един конкурс по рисуване и не ми одобриха картината, защото имала прекалено много "ненужни" детайли. доста бях разочарована от себе си. тогавашният ми приятел се издразни супер много, като разбра какво са ми казали, прегърна ме и ми каза: "да, ама въпреки това пак ще ги разбиеш на конкурса, ще видиш...". на мен ми беше все тая вече. и така мина около месец (аз почти бях забравила за случката), но дойде време за въпросната изложба, а той ми беше "откраднал" картината (предния ден, без да разбера) и я беше поставил отвън, пред вратата на въпросната сграда (където вътре бяха оставени одобрените картини), а до моята картината беше поставил надпис "най-перфектната картина, на най-прекрасното момиче". обади ми се по телефона и ми каза да отида на онова място. когато пристигнах разни хора се бяха струпали отпред, а той ме чакаше с роза в ръка. невероятно мил жест. винаги, когато се сетя за него ми става много приятно.
    Последно редактирано от pandabear : 12-09-2013 на 08:52

  3. #153
    Голям фен Аватара на sramejlivkaa
    Регистриран на
    Jul 2013
    Мнения
    555
    Цитирай Първоначално написано от TROLLDADLOLCAKE Виж мнението
    получих един огромен роман който гласеше "Извинявай , обаче аз никога не съм те обичала , искам да се разделим съжалявам " след 1 година и 9 месеца връзка ..
    Обичала те е със сигурност щом е била с теб почти 2 години. Няма как.

  4. #154
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Цитирай Първоначално написано от illusional Виж мнението
    Нещото, което съм правила за него и най - много е оценил беше веднъж, когато ми беше на гости и се скарахме. Събра си багажа и си излезе /понеже е от друг град/... В крайна сметка 20 минути по-късно реших, че няма да оставя нещата така и тичах до гарата, стигнах точно 7 минути преди да му тръгне влака; намерих му купето, чукнах му на прозореца, той ме видя, слезе, прегърна ме, сдобрихме се... и въпреки това си тръгна. Беше бая филмарско де.
    Иначе той не е от най - романтичните, но определено е грижовен и това ми се струва доста сладко.
    Щом си е купил билет , нямало е как да не го използва.

    Правил съм много мили неща като малък, но винаги първо се срещам за..една бивша. Имаше много кофти ден и се направих "а , щом нямаш здравословен проблем , не ме занимавай , зает съм " , само за да се изсипя по-късно в тях с няколко кутии китайска храна и бутилка хубаво бяло вино. Изкарахме вечерта незабравимо

  5. #155
    anonymous708973
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    Щом си е купил билет , нямало е как да не го използва.
    Баш пък "нямало е как".

  6. #156
    Мега фен Аватара на heartshapedbox
    Регистриран на
    Mar 2011
    Град
    BG
    Мнения
    6 295
    Цитирай Първоначално написано от pandabear Виж мнението
    първото нещо, за което се сещам, е когато участвах в един конкурс по рисуване и не ми одобриха картината, защото имала прекалено много "ненужни" детайли. доста бях разочарована от себе си. тогавашният ми приятел се издразни супер много, като разбра какво са ми казали, прегърна ме и ми каза: "да, ама въпреки това пак ще ги разбиеш на конкурса, ще видиш...". на мен ми беше все тая вече. и така мина около месец (аз почти бях забравила за случката), но дойде време за въпросната изложба, а той ми беше "откраднал" картината (предния ден, без да разбера) и я беше поставил отвън, пред вратата на въпросната сграда (където вътре бяха оставени одобрените картини), а до моята картината беше поставил надпис "най-перфектната картина, на най-прекрасното момиче". обади ми се по телефона и ми каза да отида на онова място. когато пристигнах разни хора се бяха струпали отпред, а той ме чакаше с роза в ръка. невероятно мил жест. винаги, когато се сетя за него ми става много приятно.
    Ооооооооооооооооооо, колко е мило!!!

  7. #157
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    оооооооо, наистина е много мило

  8. #158
    Цитирай Първоначално написано от SpiritInBlack Виж мнението
    Щом си е купил билет , нямало е как да не го използва.
    Не е така, аз бях готова да му върна парите за билета, ако се беше наложило. Той просто не пожела да остане повече.

  9. #159
    Супер фен Аватара на SpiritInBlack
    Регистриран на
    Jun 2010
    Мнения
    1 963
    Не схващата ирония , нп

  10. #160
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    играехме на асоциации и аз му описах светулка със светлина, живот и мъниче и той каза ти и като редихме пъзел и разделяхме частите, той оформи сърце от едната купчинка и като ми търсехме ботушки, в един от магазините имаше детска пързалка за долния етаж и аз се пуснах и той ходеше по мен и ме чакаше долу и ми помогна да си избера страхотните ми ботушки и после като ги купихме и той видя че заглеждам друга витрина и както ме държеше за ръка, забърза темпото, че да не си харесам други и да съжалявам за сегашните ми, както моника от приятели си беше купила адски сексите ботушки, но неудобни и болезнени и не можеше да ходи и чандлър я носеше на конче и тя се загледа в същите, но в друг цвят и чандлър, както я носеше на конче започна да тича, че да не се изкуши пак и понеже си обожавам палтенцето, но то не топли много и той все ми се кара като е студено и го облека и не ми дава да изляза, докато не го сменя с ужасното ми дебело яке и бях болничка и той ми даваше сиропче и ми следеше времето за пиенето му и ми се радваше как се мръщя от гадния вкус и като се боричкаме и аз му правя хватки и се правя на силна и той ме пита не мога ли да се измъкна и аз казвам не можиш и той хоп и се измъква и ме нарича тъпка и беби такова, а пък той като ми направи хватка и не можа да помръдна аз и все ме гъделичка и като ме болеше главата ме целуваше на болното място, докато не мине и винаги като ме боли някъде цунка и като играем на бесеница рисува панделка и коса, и рокля на моето човече и ме научи на билярд и като пътувахме и спинках на него и каза, че много сладко съм се унасяла и съм като мъркащо котенце и ми галеше косата и една вечер като много ми се танцуваше, както като съм сама пред огледалото, с измислен микрофон и пуснах музика и за първи път се отпуснах така пред него и той така ми се радваше и гледахме всичките епизоди на хари отново и той каза, че не съм само като любимката ми хърмаяни, но и като майката на хари - добра и караща цветя да разцъфват и като дъщерята на хари, малко беби и танцувахме на тази сцена http://m.youtube.com/watch?v=DFe0OR-Vaww и когато хавлията ми беше на сушилката и аз се изкъпах и го извиках да ми я подаде и ми я сложи нежно и като ми закопчава ципа на рокля или блуза и е по същия начин нежен и внимателен и ми целува шията и ми мести косата настрани и като бяхме на разходка в един приказен замък и в тревичката имаше маргаритки и аз ги видях и се зарадвах и той ми откъсна едно и ми се радва как си ги пазя всичките цветя макар и изсъхнали, а пък вкъщи ме мислят за луда, че ги държа и като ме заведе на едно място да гледаме града от високо и ми държеше очите затворени, докато не стигнахме на точното място и винаги може да ме успокои и да накара всичко лошо да изчезне и като каже шшшшшшшшш и ме гали и е толкова успокояващо и една вечер той беше заспинкал, а аз не и се събуди, стана сънен, целуна ме и отиде до тоалетна и се върна и на сутринта каза, че дори не си спомня и е толкова мило, че дори насън ме обича и все ми говори някакви мили сънени неща, докато спинка и каза, че като съм неспокойна много ритам и като се дръпна неволно, той пак ме придърпва и ме сгушва и ме познава толкова добре, само като ми чуе гласа и като ми види очите ме разбира и като си правим номера и се крием и се стряскаме и ми се радва как все се издавам с хихикане, но един път се скрих много добре и успях да го стресна и той ми се радваше как се кефя и все ми хапе нослето и ми се радваше как на нова година като хвърляхме бомбички и аз още преди да се запалят хвърлях от страх и само ме плашеше с тях и ме вдига на краката си и правим самолетче и за ваканцията ме отведе в приказките и аз имам навик да тропам с крак като не ми изнася и той много го обича и като го направя все ме кара да тропна пак и като му оправях косата и минахме под някакво много красиво украсено място и той спря и ме целуна и ми каза, че съм като снежанка и всички животинки ме обичат и ми се радва как като има страшно си крия очичките и ме гушва и минахме по страшна улица и той започна да ме плаши и и аз започнах да бягам и той ме настигна и ме успокои и обожава като духа вятър и косата ми се вее и се открива вратлето ми и една вечер всички си бяха легнали, само аз будна и майка му се прибра от работа и ме извика в коридора и седнахме на земята и си говорихме и като му казах и той много се зарадва и каза вече сте приятелки и ще си клюкарствате и тя му казала, че всичко харесва в мен и че го питала обичаш я много нали и една вечер на него му беше лошо и със сестра му вечеряхме двете и си говорехме и той се радва и каза, че всички са ме заобичали и в зологическата градина ми показа едно малко, дребно животинче и каза, че съм аз и каза че съм по-топла от слънцето и светя повече и имахме много кисели дни и трудности и той ме успокои и каза, че ще е скучно, ако всичко е медено и последния ден имахме багаж за оправяне и хиляди задачи и той легна и ми каза ела при мен и ми тежи и си говорехме и лежахме и бяхме само ние на света и обожава да ме гледа и прави щастлива и си говорихме как къщичката ни ще има най-хубавата коледна украса пълна с любов и как ще имаме на двора елха с шоколадови играчки и ще има табелка вземи си шоколадче за преминаващите и как винаги ще имаме свещи и как той ще ми се дразни на мъничките и многобройни женски възглавнички
    ССССССССССССССССССССССС:
    Последно редактирано от galaxy29 : 01-07-2014 на 00:44

  11. #161
    Супер фен Аватара на shmatarok
    Регистриран на
    Sep 2011
    Мнения
    2 493
    ^ да беше сложила някоя главна буква и точка, то и да иска човек да ви се радва, с тоя правопис няма как да стане.

  12. #162
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    като си лежах на него онзи ден и ми каза толкова си мъничка, ама наистина си много мъничка и мога да те сложа в джоба на ризата си
    и като се обличах, седеше зад мен и ме обгръщаше и целуваше вратлето ми
    и ми прави сандвичи за из път и ми ги увива като за пикник
    и беше запазил за мен загорка резерва и от немската philadelphia
    и каза, че живее в иглу и аз като му казах, че ще му хвана слънцето с въдица и ще му го донеса и той каза, че съм по-гореща от него
    и се подхлъзнах и той така ме придърпа в обятията си, че да съм в безопасност
    и сутринта като спинкахме и на мен ми се обадиха и той каза колко сънено говориш, ще им се доспи на хората
    и си е кръстил мечето в уоу на мен - павпав и като искаше заедно да изберем име на кучето спасител пак от същата игра и ме учи и мен на игрите му и играем заедно
    и ми каза как съм му помогнала в един труден период и се чувствам толкова хубаво от това
    и като му разказах как малката ми братовчедка все пита за мен и ми е нарисувала картинки и той каза, че за децата съм като принцеска от приказките
    и ще ми направи специален плейлист
    Последно редактирано от galaxy29 : 02-02-2014 на 00:22

  13. #163
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от shmatarok Виж мнението
    ^ да беше сложила някоя главна буква и точка, то и да иска човек да ви се радва, с тоя правопис няма как да стане.
    бях тръгнала да го оправя заради теб, но ми казаха, че си се разбира и се отказах ;/

  14. #164
    Сега като се зачетох и ми стана много хубаво, радвам се че има такива щастливи, двойки който наистина са доволни. За съжаление аз нямам с какво да се похваля още ;д

  15. #165
    Мега фен Аватара на SurfSky
    Регистриран на
    Mar 2011
    Мнения
    3 346
    Дам,и на мен ми стана приятно като чета ...
    Аз още чакам този така приятен момент

  16. #166
    Супер фен Аватара на DarknessAngel
    Регистриран на
    May 2008
    Град
    Шумен
    Мнения
    1 401
    Бях болна на неговия рожден ден, а той отказа събиранията и срещите си през деня, за да е до мен.

    Всяко нещо в живота се заплаща - с кръв, с пот, със сълзи, с лични жертви.Затова не завиждай, не знаеш кой с какво е платил!

  17. #167
    ами аз не съм получавал най мило нещо ,защото СИ НЯМАМ ПРИЯТЕЛКА FOR FACK SAKE forever alone ((

  18. #168
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Цитирай Първоначално написано от desperedbob Виж мнението
    ами аз не съм получавал най мило нещо ,защото СИ НЯМАМ ПРИЯТЕЛКА FOR FACK SAKE forever alone ((
    Има време не се притеснявай. А и това е тема за хубавите неща, ама обикновено в една връзка има и от лошите моменти.

  19. #169
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    А и това е тема за хубавите неща, ама обикновено в една връзка има и от лошите моменти.
    разбира се, че има и много трудно се поддържа връзка, но определено си заслужава, както повечето трудни неща

  20. #170
    С един от бившите (макар че не ходихме точно) помня как на някакъв юбилей (не помня за колко месеца беше) ме заведе до гарата и ни качи в един влак, за който беше взел билети до София и аз като го питах дали отивам там или някъде ще слезем и ми отговори "Не знам" и след това слязохме на някоя напълно случайна спирка и разглеждахме града, ама така и не пожелахме да разберем къде точно сме слезли (докато не трябваше да се върнем, разбира се), и се запознахме с някакви random хора, бяха много хубава компания, и с тях прекарахме няколко часа, вечерта в 9 се прибрахме в нашия град.. беше ни най-хубавия ден.
    С бившия ми веднъж се бяхме уговорили да се видим единия ден, но мен ме заболя корема и той като ми звънна да ми каже, че след малко тръгва към нас да ме вземе и да слизам пред входа след малко, а аз му казах да не идва, защото няма да мога да изляза и той малко ми се беше ядосал и като се прибра ми писа, че всъщност вече бил долу и искал да ме изненада, бил взел и роза.. И на мен ми стана миличко (и малко виновно де..), взех си такси и отидох до тях, само че вместо цвете му занесох цигари и му се обадих да излезе на терасата да поговорим и той излезе и ме видя точно под прозореца му (той живее на първия етаж) и си излязохме накрая.
    Същия много пъти ме е изненадвал с цветя, без повод, просто ей така ми е носил..

  21. #171
    Мега фен
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    3 484
    Колко сметка му направи на балъка в ресторанта?

  22. #172
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    Някои, за които се сещам сега.
    Написа ми програма, за да си правя пробни изпитчета. Без да му споменавам, че ми трябва нещо такова. Беше тоооолкова миличко и шлядко. "Ами аз ти написах програма" :д<3 А сега ми е и много полезно.
    И другото, за което се сещам - значи аз по принцип обожавам да слушам музика, буквално не спирам. Докато уча, докато чета, докато пътувам, докато се къпя, докато спортувам. Абе, постоянно. Иии shuffle-а ми беше най-добрия приятел просто. Веднъж обаче падна в асансьорната шахта и не оживя. След това ми беше мега тегаво, защото от телефона ми е много неудобно. След известно време събрах пари за нов, но в деня, я който щях да си го купя, ги загубих. Беше ужасно гадно. Той всичко това го знае и като се прибра през декември, извади от раницата си едно прекрасно таралежче, тъй като аз обожавам и много искам, след като каза "Ама не е само това." и извади и shuffle-а. Аз умрях от кеф въгрешно, бях шокирана обаче и ми беше неудобно и го питах: "Ама защо ми подаряваш неща, няма нужда." и той каза "Защото без музика си тъжна, а аз не искам да си тъжна." <3 Беше мега миличко. И още като му видях сметката, е решил, че той ще е този, който ще ми вземе нов, а когато си изгубих парите, вече си е казал "е, със сигурност ще съм аз". И сега ми е двойно ценен, тъй като е от него + музиката, която звучи в ушите ми. И този го пазя като очите си.

  23. #173
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    А също така харесва и се кефи на домашния ми любимец. И единствения път, когато го е виждал, поиск да го вземе и гушне, а след това искаше да идва до вкъщи да го види. Картинката любимия + любимото животинче е просто разтапяща. Отношението му към него ми е много миличко и ме.ощастливява. :д

  24. #174
    Супер фен Аватара на Naive
    Регистриран на
    Jul 2010
    Град
    София
    Мнения
    2 295
    А, да. И ми изсвири любимата песен на Arctic Monkeys. )))
    И веднъж се събудих в 12ч като спах в тях и го попитах защо не ме е събудил и той каза, че е искал да се наспя, тъй като аз като цяло не спя много. Не ми се беше случвало да спя повече от 5-6 часа от месеци. Беше грижовно и мило.

  25. #175
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от Naive Виж мнението
    ...
    какви сте сладки с:

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си