.
Отговор в тема
Страница 10 от 26 ПървиПърви ... 6789101112131420 ... ПоследнаПърви
Резултати от 226 до 250 от общо 643
  1. #226
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    нели, подканвам те да разкажеш това за стола

  2. #227
    Мега фен Аватара на LadyDi
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    15 934
    Цитирай Първоначално написано от draid Виж мнението
    Като ви чета и се чувствам още по-стар.
    мх...
    This world is spinning around me
    This world is spinning without me
    And every day sends future to past
    Every breath leaves me one less to my last

  3. #228
    Супер фен Аватара на lisi4ety
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Just touched down in London town
    Мнения
    1 320
    последното, за което се сещам, е от точно преди една седмица всъщност ;3 на рождения ми ден дойде до нас (той живее в друг град), като даже беше ангажирал негов приятел да му е шофьор и придружител ..
    таа в 00:00 брат ми ме изкара от нас под предлог "како како днес ще мине една комета която минава веднъж на милион години хайде да я видим моля моля" и разбииира се русата аз изобщо не се усетих какво невероятно съвпадение е, че кометата минава точно в 12 точно на рождения ми ден..
    кометата дойде де, чакаше ме отпред в студа с кутия живи бели рози с печат, защото знае, че са ми любими, медальон и новината, че ще ме води в Банско и така..

  4. #229
    Най-последната случка: скарахме се в 3 сутринта и си легнах, а той ме е чакал докато се събудя в 11, за да се извини и да ме види...... <3 *long distance relationships suck*
    П.п.: galaxy, писах ти ЛС.

  5. #230
    Мега фен Аватара на tori
    Регистриран на
    Jun 2012
    Мнения
    16 955
    Ех, вече си нямам гадже, но нищо - имам си човече, което май харесвам. Тъй че ще пиша за него. В милия му период, очевидно.
    Точно когато се разделих с приятеля си, той кисна цяла нощ на телефона с мен, за да ме подготви за предстоящите филми. И успя. И освен това знам, че е с мен във това и ме подкрепя наистина силно - усещам го всеки път, в който някой се опита да ме очерни, като цяло във всяка простотия. Той беше и първият, който не ме осъди за нищо от цялата работа. Беше с мен и на следващия ден, когато бившия вече ми пишеше разни работи, надявайки се да се съберем. Мечешката му прегръдка винаги е била едно от най-прекрасните неща, които са ми се случвали от два месеца и половина насам. Освен това страшно много ме кефи като ме гушка, за да ме стопли като излизаме. Или как беше напълно съгласен да стои по риза с къс ръкав, за да ме навлече с палатката си. Или как ме целуна по косата. :3333 МЕГА милото просто ми стана, не знам. И също така последния път като пихме кафе с него и компанията му - на тръгване го гушнах, но ми се зави свят и той ме държа поне половин минута докато се освестя.

  6. #231
    Супер фен Аватара на TheDevilInMe
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 157
    tori, няма ли вариант да бъдете заедно, повече от очевадно е че се харесвате много?
    cuz I swear, I don't care ... ;]]

  7. #232
    anonymous708973
    Guest
    Аз да се нацупя и да вкарам пасивно-агресивния подход (аз в ПМС), пък той миличкият да купи греяно вино (и моцарелка за мен) на път за вкъщи. Колко ми е прекрасен!

    Или да не му се получи ученето, да се ядоса и да си тръгне, а вечерта да ми се извинява една камара време, че ме бил оставил сама (в библиотеката!) и че бил постъпил супер немъжки и като кифла...и кой изобщо се държал така?!

    И отсега планира коледната ни 3-4-дневна почивка.
    Еми, "обичам си го" ( )

  8. #233
    Мега фен Аватара на babity
    Регистриран на
    Sep 2007
    Мнения
    8 255
    -----
    Последно редактирано от babity : 10-19-2014 на 12:25

  9. #234
    Cuckata1
    Guest
    Рядко се намират свестни момчета Но аз имам късмета да попадна на едно такова!
    Много неща е правил за мен,както и аз за него.Но в момента се сещам за времето когато бях болна от много тежка пневмония и той седя при мен през цялото време..гледаше ме,готвеше ми,разхождаше ме,пазаруваше..общо казано гледаше ме като бебенце.Следеше за лекарствата,водеше ме на лекар и т.н!Родителите ми не живеят в България и съм късметлийка с такъв човек до себе си Пожелавам на всички свестни момичета..да попаднат на такова момче!
    П.С към момчетата:момчета,не всички момичета се интересуват от това как сте облечени,пари и каква ви е колата.Истинските се трогват и от малките неща.Дръжте се с гаджетата ви,както бихте искали един ден да се държат с дъщеря ви!

  10. #235
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от Cuckata1 Виж мнението
    Рядко се намират свестни момчета
    то и свестни момичета се намират рядко

  11. #236
    anonymous708973
    Guest
    Аз: Хей, Д., къде си ми скрил дрехите? (бяхме проснали прането на сушилника)
    Той: Готвих и ти ги прибрах в сака, че да не се омиришат.
    Аз (загубвам ума и дума).
    Толкова да ми е съобразителен!
    И като му казах колко ми е станало мило, той ми казва: "Е, естествено, това е елементарна съобразителност." Е, да бе! :д

    А когато се събуди през нощта и е сънувал нещо лошо, е толкова объркан, малко безпомощен и толкова сладък, не осъзнава къде се намира и като го прегърна, веднага се осъзнава и се успокоява.
    И колко е рошав сутрин!!! И като ми се усмихне с все още затворени очи... Няма такава сладка гледка.

    И като се боричкаме и ме натисне повече, кажи-речи да ме души вече, най-накрая аз се правя на сърдита и той ме гушка да ми се извинява.
    А аз може да имам синини от него, ама обичам да усещам колко е силееен!
    Ох, влюбено ми е.
    Последно редактирано от PinkPan7her : 10-21-2014 на 09:06

  12. #237
    Мега фен Аватара на draid
    Регистриран на
    Apr 2008
    Мнения
    5 918
    Ех, любов.

  13. #238
    Повече от фен Аватара на seek&destroy
    Регистриран на
    Feb 2013
    Мнения
    480
    Така като ви чета как ми се иска и аз да усещам тези малки неща, колко е нежно и мило. Преди време дума да не става, звучеше ми лигаво и безсмислено. Сигурно вече изпитвам страшна нужда от такива чувства. Пожелавам си някой ден да ми се случи.

  14. #239
    Мега фен Аватара на 102
    Регистриран на
    Aug 2012
    Мнения
    8 312
    тва твойто също е мило

  15. #240
    Супер фен Аватара на TheDevilInMe
    Регистриран на
    Jul 2009
    Мнения
    1 157
    Последното нещо, което най-много ме докосна беше едно съобщение по вайбър от него:
    [jivo I zrdavo da ni e detenceto I mnogo da si ne radva chestit praznik I na tebe kische veche edna godina si MAMA nai dobrata na sveta gord sam che si moq sapruga blagodarqvti za vsichko] не ми се променяше, да си остане автентично едно такова :3
    cuz I swear, I don't care ... ;]]

  16. #241
    Мега фен Аватара на DisappointedDreamer
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София, България
    Мнения
    11 114

  17. #242
    Мега фен Аватара на AnarchyBoy
    Регистриран на
    May 2012
    Мнения
    11 825
    Цитирай Първоначално написано от PinkPan7her Виж мнението
    Аз да се нацупя и да вкарам пасивно-агресивния подход (аз в ПМС), пък той миличкият да купи греяно вино (и моцарелка за мен) на път за вкъщи. Колко ми е прекрасен!

    Или да не му се получи ученето, да се ядоса и да си тръгне, а вечерта да ми се извинява една камара време, че ме бил оставил сама (в библиотеката!) и че бил постъпил супер немъжки и като кифла...и кой изобщо се държал така?!

    И отсега планира коледната ни 3-4-дневна почивка.
    Еми, "обичам си го" ( )
    "It's one of the great tragedies of life — something always changes."
    Dr. Gregory House


    Before sex, you help each other to get naked, after sex you only dress yourself.
    Moral of the story: "In life no one helps you, once you're fucked.

  18. #243
    Мега фен Аватара на 3oPuTy
    Регистриран на
    Jan 2009
    Град
    в сърцето на едно момче ... (sun)
    Мнения
    6 912
    Снощи, когато грам не ми се мърдаше от нас, успя да ме убеди да сляза пред блока за 5мин. Слязох, вървях към него и на пръв поглед нямаше нищо странно. Спрях се пред него, гушнахме се, говорихме си 1-2мин. след което ме накара да погледна назад ... Държеше една прекрасна роза, която до този момент въобще не бях забелязала. Подари ми я, отново ме гушна, целуна, а аз бях в такъв шок, че почти се разплаках. Не съм очаквала подобно нещо от него, най-вече след като отношенията ни все още са в такъв етап, че дори не е сигурно дали ще се получи нещо по-сериозно. А думите "Знаеш ли, за първи път подарявам цвете на момиче. По принцип никога не съм изпитвал желание да правя подобни неща, но с теб е различно. Толкова много исках да те видя и да те зарадвам ..." Ех, толкова много се е променил от последната ни среща преди години
    http://vbox7.com/play:f64c99f309
    Шофирай разумно - стигни жив!!!

  19. #244
    Голям фен Аватара на Andjyy
    Регистриран на
    Oct 2011
    Град
    София
    Мнения
    914
    Искам(е) още хубави истории ; )))

  20. #245
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Цитирай Първоначално написано от lisi4ety Виж мнението
    последното, за което се сещам, е от точно преди една седмица всъщност ;3 на рождения ми ден дойде до нас (той живее в друг град), като даже беше ангажирал негов приятел да му е шофьор и придружител ..
    таа в 00:00 брат ми ме изкара от нас под предлог "како како днес ще мине една комета която минава веднъж на милион години хайде да я видим моля моля" и разбииира се русата аз изобщо не се усетих какво невероятно съвпадение е, че кометата минава точно в 12 точно на рождения ми ден..
    кометата дойде де, чакаше ме отпред в студа с кутия живи бели рози с печат, защото знае, че са ми любими, медальон и новината, че ще ме води в Банско и така..
    Много мило наистина! отото,сладури Тук мацките ще започнат да се влюбват в твоя мъж
    maDamn

  21. #246
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от galaxy29 Виж мнението
    нели, подканвам те да разкажеш това за стола
    нелоо

  22. #247
    Мега фен Аватара на granger
    Регистриран на
    Jul 2011
    Град
    Beyond reality
    Мнения
    12 830
    Мойто човече е мега сладко.
    Онзи ден бях хипер-тера-гига уморена. Бяхме хапнали навън и се прибирахме. След като излязох от банята видях кутия с любимите ми бонбони върху леглото,без повод,просто да ми "подсладял денят".
    Един от многобройните пъти, в които матката ми се опитваше да ме убие се появи с шоколад и кутия спазмалгон , топли гушки и филм.
    Една събота,бяхме излязли за разходка- появи се с 20 жълти рози без грам повод.
    maDamn

  23. #248
    Мега фен Аватара на galaxy29
    Регистриран на
    Dec 2008
    Мнения
    11 775
    Цитирай Първоначално написано от DisappointedDreamer Виж мнението
    аххх
    разплаках се :д
    Последно редактирано от galaxy29 : 10-24-2014 на 08:13

  24. #249
    anonymous708973
    Guest
    Много често започнах да пиша тук... ама ще ме четете пък, половинката ми е меееегамиличка^^
    Днес има РД. Остави ме да спинкам, той отиде на упражнение в университета, върна се, аз тъкмо се канех да тръгвам към нас да се оправям, че има дипломиране днес също и трябва да се наконтя :д Пък той влиза с торба хлебчета и широка усмивка и казва, че иска да закусва с мен. И аз.. хък мък, как ще ти откажа... и той: хахаах, не можеш *танцува*
    Отиде ми идеята за бавно и спокойно оправяне, пак ще е на тъгъдък, ама... как да му откажа на миличкия.

  25. #250
    Мега фен Аватара на bloodyF
    Регистриран на
    Jul 2008
    Град
    Heaven
    Мнения
    9 979
    Бяхме на поход в планината миналата седмица и се оплаквах че няма цветя, а пък искам да си набера и той просто ми обясни, че е есен и е нормално. И 2 часа по-късно беше намерил една малка виолетка и дойде и ми я подари. Беше супер мило. :3

    И
    Нека спрем войната по пътищата заедно. /В памет на Милена Б./


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си