Ей ся гледах шоуто на слави и там дадоха един нз как да го кажа ама си беше олигофрен, един такъв прави физиономии в стил боби турбото и целя изкривен и сакат и нищо не можеш да му разбереш..... през цялото време докато го гледах ми беше смешно знам, че не е правилно, но просто не мога да се сдържа, а и след тва показаха и кучето му едно сакато куче, което не може да движи задните си крака и тоя човечец му е направил няква количка, с която да се движи и тва като го видях вече изригнах от смях осъзнавам , че това е супер грешно, нещо повече аз наистина съчувствам на такива хора, а и към животните съм състрадателен (стига да не са големи котки) но винаги като видя някви хора с увреждания(олигофрени, инвалиди, някви дето имат проблем с говора и т.н) ми става смешно
не мога да разбера защо е така при положение, че после като се замисля ми се насълзяват очите, а в момента като съм го видял ми е било смешно не съм някъв безсърдечен човек, всъщност съм доста емоционален и състрадателен както казах и най-малкото нещо понякога ме разчуства, ако мога да помогна на някой човек винаги помагам било то с смс по телевизията или ако видя някой да събира пари за някой болен човек или друга благородна кауза... и на просяци помагам стига да не са цигани

защо съм такъв