Здравейте , реших да ви споделя проблема си или просто да ви се оплача от живота ..
Да само на 16 съм , но не мога да разбера как е възможно всичко да е прекрасно и в един момент да се прецака ? Миналата зима ходих с едно момче в началото всичко беше ок .. ходихме 10 месеца , дадох му всичко , което искаше .. накрая се разделихме , защото аз не бях сигурна , просто не се чувствах както в началото .. Мина време излизах с други момчета , но защо все не се получаваше .. Излизах с едно момче около месец и изведнъж спря .. просто спря да ми пише , да се виждаме .. а преди това се целувахме , гледахме филм в тях и беше супер .. Накрая ми каза ,че се държа като детенце и тук приключи всичко . После с едно друго момче .. пълен женкар .. но нещо много ме привличаше в него , нямам идея защо .. Красив е и си игубих ума .. преди няколко седмици беше в нас , гледахме филм и се гушкахме и цункахме .. Мина седмица докато се сети да ми пише .. беше много зает от излизания по дискотеки и глупости .. Докато се целувахме ми каза , че не иска връзки иска да си живее .. ок , но аз се влюбих много .. Какво да правя ? ... Сега разбирам , че няма смисъл от всичко това .. просто не ми върви ли какво ? А да не говорим че и в училище .. имам най-гадния клас пълен с кифли , ходя с нежелание .. само за да уча и да не разочаровам наще .. Скарах се с най-добрата ми приятелка,защото тя ме забрави след като си хвана гадже .. Е кажете ми как да стане по-зле ? От всичко най-държа на приятелите .. истинските приятели , които така и не намирам .. Защо всеки трябва да е толкова злобен .. когаато един човек е до теб , трябва да го цениш а не пренебрегваш , заради момчета , които са до време ? Само аз ли разсъждавам така ? Почвам да се отчайвам .. А да не би да ми има нещо ? С момчетаата просто не ми върви .. не бих казала , че съм грозна .. но просто не ми върви ... нямам късмет ... не знам .. защо така ..
Иде ми вече да умра .. знам че тва е прекалено .. единственото което имам е моето семейство .. Обичам ги страшно много и заради тях не бих направила някаква глупост , но иначе загубих всичко .. ( да знам че съм само на 16 ) но вече е депресиращо .. На някой случвало ли му се е да не намира смисъл в това да живее изобщо ?