Цитирай Първоначално написано от Pitancho Виж мнението
Баш па ти ли не се превъплъщаваш? То нали си било херувим, па пророк, прероден в свидетел,..и прочее дрънканици. Аз като ме питаха кой е нпп, отговорих - форумният трол. И че според мен, не си толкова луд, на колкото се правиш, иначе досега да си изперкал тотално и да си в психото. Просто имаш задача да проваляш всеки опит за смислена дискусия, вероятно на хонорар. И сега не очаквам да се разревеш, че сме те разкрили и да кажеш: извинявайте мили другарчета, аз така повече няма да правя.
и кой го казва това?!, човек, който вече доста пъти се показа, че не е любител на истината, след като бързаше да я замени с някакви традиционно предавани телесни обучения, и едва ли не всеки, който каже истината му плащат за да го прави с цел да ти провали опитите за ужким смислена дискусия, пък даже и на хонорар, и кой въобще би дал и пукната стотинка за да бъдат саботирани форумни плъхове като теб?!, имай предвид, че съм в този форум преди всички ви (просто виж датата на регистрацията ми тук и датите на другите), което е доказателство, че няма как да съм пратен да ви саботирам, след като никой не е знаел предварително, че вие ще се регистрирате в този форум, още повече че досегашните ви постове бяха доста посредствени...