Здравейте хора, нова съм тук.. Разгледах другите подобни теми, но за съжаление установих, че никоя от тях не се поддържа. Реших да направя тази с цел да помогна, както на себе си, така и на някой друг, който има проблем в намирането на конкретно заглавие.. :Д
Значи, филмът, който в момента търся го гледах в ранната си младост, съответно паметта ми не е особено добра.. но това което помня е, че действието се развива на чужда планета (мисля.. :Д), на която няма слънце, защото е обвита в някакви тъмни енергии..или черни пипала..... честно това ми се губи.. :Д Та поради причина, че е обвита в тези неща, хората никога не са виждали слънцето и като цяло не знаят какво е. Една от сцените показва как главния герой (или един от главните) среща едно малко момченце негърче и го пита нещо от сорта на "Кога изгрява слънцето?", но то не знае, защото никога не го е виждало.. Накрая след като вече всички са спасени и черните неща са разкарани от планентата, показват как хора от някаква фирма излизат и виждат слънцето за първи път..
Дано някой успее да се сети, търсих усилено, но за съжаление няма за какво да се хвана, за да го намеря.. Моля ви, помогнете