Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
Ако не беше САЩ, за да има някаква световна полиция, бедна ти е фантазията каква свинщина щеше да бъде по света, особено с едни имперски сили идващи от изток и очевидно не зачитащи никакви човешки права. И ако можеш да кажеш какво е подозрителносто със сделката с Аляска ще е добре, а не само да ми говориш без аргументация. Това е чиста демагогия! Освен това да говориш за личността ми (кречетало ли съм или не) не е аргумент!
Е, то голяма демокрация ще да е със световна полиция - САЩ, дето се съблюдават само нейните права и навсякъде по света дето има нефт налагат американската "демокрация"! Само дето вече нещо не им се подчиняват и то доста страни на полицейщината и им показват среден пръст, след като Русия стъпи на краката си след американската измама. В Сирия нещо не им се получи. В Украйна също. Мъдестият и той с два чифта, жълтият и той си стреля с ракети и не признава американската заплаха, Китай и той нещо не го е страх от световния полицай, Куба си остана Куба и не стана американска територия, макар, че много пъти гадовете се опитаха да убият Кастро!!! Още да изброявам ли? На американците им подпалиха джапанките на много места по света. А и днес тяхната "демокрация" им го връща. Черните най-демократично се разбунтуваха и започнаха да палят магазини и да трошат де що намерят. Няма да е зле една гражданска война да ги сполети за да разберат простотията си и да си седнат на дебелите задници, докато още могат.



Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
Каква ли щастлива ваканция ще да е било това, което са ти казвали, че е лагер, а е трябвало да изкараш 3 месечната си отпуска, в която уж трябва да си починеш добре и да събереш сили за новата учебна година, но ставаш всеки ден рано рано, за да работиш за консервен комбинат, в който да си загубиш слуха, да ядеш помия от метални паници, да ползваш общи тоалетни с клякала и да спиш в големи общи помещения заедно с другите командировани ученици(работници), за да се научиш на труд, мъжество и песни за величието на социалистическата родина и светлото комунистическото бъдеще (което все предстои някъде напред във времето) и неговите диктатори строители на най-щастливия и съвършен строй?



Брейвик или както изобщо му се изписва името, е най-обикновен психопат, който ще си изгние зад решетките. Какво по-точно е постигнал, освен че извърши масови убийства в една съвсем спокойна и добре развита държава, в която дори пенсионерите имат айфони, а на старини обикалят цял свят по круизи и снимат със скъпа техника пътешествията си като японски пенсионери? Не знам какво въздишаш по него. Ако беше убил децата ти пак ли щеше да си толкова въодушевен? А Сорос мен не ме интересува, не знам и защо толкова много ви интересува вас комунистите и източно авторитарно ориентираните. Някакъв немощен дядо милиардер, който още малко и ще ритне камбаната. Едва ли е много много с всичкия си на годините, на които е, че да представлява заплаха за някого. Сигурно стои на легло през повечето време подмокряйки се и не може да се придвижва без чужда помощ. Да се интересувам и страхувам от него? Ти ми разкажи какво трябва да знам, ще ми е интересно.

А колкото до фемипростотиите, за които говориш... Впрочем, жена ти и дъщерите ти знаят ли какви ги пишеш тук? Ааа, опс, забравих! Големият мъж го е страх (цитат долу), но тук във форума той е с мега мъжествения прякор ХЕРКУЛЕС и громи феминизма! Като мъжката Хана-Монтана. Във форума е рок звезда, а в живота е малък и под чехъл!
Каква ваканция, какъв лагер, какви пет лева бе? Ученическите бригади бяха от 15 до 25 септември. Приемахме го като физическа подготовка, а и беше си много весело. Храната беше в изобилие и питателна, изобщо не сме се преуморавали, а вечер се събирахме, свирехме и пеехме с китарите, беше много хубаво. Спяхме по квартири. Клекалата в тоалетните и сега ги има, защото са много по-хигиенични, дезинфекцирани с хлорна вар. Момичетата и днес рядко ползват седнали тоалетните чинии в обществените тоалетни, а се качват върху тях, пазещи се от зарази. Брайвик ти го дадох за пример, как в "развитите" феминистични държави се създават психопати, недоволни от системата, и просто се чудя, защо още някой такъв като Брайвик не е очистил дъртия Сорос, най-виновният милиардер, рефинансирал във феминизма. Само у нас има вече над 200 феминистични-женозащитни НПО-та-хлебояди, които изяждат над 40% от парите на данъкоплатците. Не е нужно жена ми и дъщерите ми да научават за писането ми тук. Ако мъжката Хана-Монтана беше мъжка, щеше да има дръжка! А момиче не може да е под чехъл, ще е под ботуш! Няма как да разкривам самоличността си защото ще започнат всякакви репресии срещу мен, административни и икономически. Колкото и да съм силен, не мога да избия всички гадове, безброй са. Е, ако системата се смени тогава няма да има нужда от ник, а ще съм с истинското си име.