Здравейте ,
Отново пиша за пореден път за един и същи човек ..
Та .. каква е драмата:
Имах сериозна връзка , която приключи официално май месец тази година , по сумати тъпи причини. Бившият ми приятел ме беше блокирал ( адски детско от негова страна ) , и то почти цяло лято. Преди месеци ме отблокира в социалните мрежи , но някак си и аз като всички , чат пат си му гледам профила из инстаграм и насам натам , без да се издавам за да видя какво става с него. Забелязвам тенденция от негова страна че откакто ме отблокира си качва само стари снимки , едната която съм му направила аз , вчера например си беше качил снимка на която носи МОИТЕ очила ( които са си в мен и до сега ) . Но никога не е посмял да ме потърси , както и аз него . Сега си има нова приятелка от август но виждам че упорито си крие връзката навсякъде из мрежите. Въпросите ми са : Защо го прави , това със снимките и нещата , усещам го като вид намеци , но ми е адски объркано и не знам дали му липсвам или го прави да ме дразни или просто да ми привлече вниманието , и очаква да го потърся ( беше ми казал ти ще ме търсиш ) .. Опитвам се и си бях обещала да не го гледам и да не му ровя в профилите дори , но всеки път изкача по нещо ново подобно . Кажете аз ли бъркам? Очаквам вашите мнения по въпроса , колкото повече , толкова по-добре .
Предварително благодаря