Студент съм в специалност, която изисква яко(ама много яко) четене. Също работя и се занимавам с различни начинания, които ми носят приходи( не че родителите ми са ме оставили без такива). Основно изкарвам пари от гейминг като това нещо ми доставя удоволствие. Секса не ме интересува от близо две години. Смисъл бих го направил, но критериите са ми вече супер високи. Не става въпрос за генетични характеристика(а за стил, поддържана физика, да не е куха и да се развива в някаква насока). Бил съм с момиче(даже две)- по добре да си бях останал девствен. Почти не излизам, а когато го правя е някъде сред природата(с приятел два), където няма мн от същия вид. Не харесвам кафенета, дискотеки. Ако си намеря момиче пък ще трябва да и отделям време, а за момента го нямам това време- трябва да се развивам. Някой може ли да ми каже защо ми е секса на този етап? Сгреших ли като не избрах пътя на студентите, които се събират, напиват и ебът кифлаците дето миришат на риба? Някой може ли да ми каже защо секса сам по себе си е важен(заради чуството?- дай заради специфично приятно усещане и да станем наркомани. заради различните сили на триене на лигавицата на вагината от това на ръката?) Секса е свързан с любовта поне за мен(вероятно същото казват и момчетата/момичетата, които всеки месец са с различна/различен тъй като са заедно само заради това забавление и след като им омръзне с този партнер предават инфекцията натам).