.
Резултати от 1 до 24 от общо 24

Threaded View

  1. #1

    Влюбен съм в много добра приятелка и незнам какво да направя...

    Здравейте,

    С момичето съм много добър приятел от повече от 10 години. В началото като се запознахме преспахме няколко пъти, но аз не бях готов за връзка по това време. Тя вероятно искаше такава и за това преустановихме контактите.

    Аз напуснах страната, като и преди и в момента се прибирам по 2-3 пъти в годината за по седмица, две, месец.

    Няколко години след като преустановихме контактите си, се свързахме и се видяхме. Тя не беше сама, а с приятеля си. Започнахме да излизаме всеки път като се прибера по няколко пъти и станахме добри приятели. Излизаме заедно в компании и т.н. Вижда се че все още и двамата имаме симпатии един към друг, но тя е във връзка, така че нищо не ставаше за известно време. И двамата сме си много добри приятели като дори когато не съм в страната си говорим(пишем) почти всеки ден без особена причина, както правя с много други мои приятели.

    Преди две години като се прибрах пихме кафе в нас само с нея и от дума на дума бяхме в леглото. Не искаше да правим секс (можеби за да не си мисли, че изневерява), но всичко друго правихме. За да не влизам в подробности, и двамата свършихме, просто без секс и бяхме в спалнята поне два часа.

    6 месеца след това се прибрах и подобно нещо се случи, с разликата че приятеля й (същия, с който са от преди 7 години) спеше в другата стая. Имаше купон у нас и той легна за малко. Пак не правихме секс, но пак същото като преди и то с много чувство.

    От тогава се прибрах два пъти и не сме правили нищо, като последния път имахме възможност, но тя не пожела да дойде в нас. Излязохме на кафе, но не сме говорили за нищо сериозно.

    Тя много добре знае че имам чувства към нея и съм сигурен че и тя има такива, но явно чувствата й към приятеля й са по-силни.

    След последния път аз започнах да мисля много за нея и не мога да спра да го правя. Смятам, че съм влюбен доста и в момента не зная какво да предприема.


    Според Вас трябва:
    1. Да й кажа как се чувствам и да заложа приятелството ни на карта.
    2. Да си мълча и да изчакам, защото можеби един ден тя ще го остави и ще дойде при мен.
    3. Да се дистанцирам и да огранича контактите с нея както по телефона, така и личните без да казвам нищо. (Мисля че това ще я нарани, особено ако не знае защо го правя) . Последното нещо, което искам е да я нараня...Никога не бих го направил нарочно.
    4... Нещо което вие предлагате


    П.С. Момичето и момчето са заедно 7 години. Нямат деца, нямат годеж или брак. Живеят заедно в момента.
    Още едно последно нещо е че имам чувството, че момичето не би искало да се премести в чужбина дори и да скъса с приятеля си и да ме обича.

    Съжалявам за дългия пост, но исках ситуацията да е ясна, за да може, който желае да ми отговори с обективно мнение.

    Благодаря Ви!
    Последно редактирано от ToMi777 : 01-04-2019 на 18:07

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си