Здравейте ,аз съм момче на 20. Имам връзка с момиче на 18 години от вече година и половина. И имаме проблем ,с който се скарахме леко. Има едно момче ,което я харесва/обича вече от доста години. Няма ли са нищо освен няколко целувки и така .Нямал е шанса да е с нея. Винаги е на периоди този въпросния човек. Има моменти в които я мрази,че е с мен. Други моменти в които и казва че няма да се откаже от нея . Аз нямам нищо против докато учат заедно в училище да си контактуват, закачат,но в граници.Няма как да знам какво правят ,но и не искам да знам. Просто постоянно след училище в определени периоди той всякаш се бърка в нашата връзка .Говорих с нея и и казах ,че не трябва да прекрачва границата. Тя се съгласи ,но усещам ,че някак държи на този човек ,не знам дали и харесва,че и пише подобни неща. Не разбирам защо човек трябва да се меси във връзката на някой , когато вижда ,че те са щастливи .Аз не мисля ,че той има място в живота и. Не съм и го казал.Но не харесвам такъв тип хора. Месещи се в щастието на другите. Не мисля ,че съм направил грешка като и споделих ,че трябва едва ли не да не го допуска близо до нея.Сега леко ми е нацупена,но знам ,че ще и мине.Въпросът ми към вас е : Да настоявам ли за моето или да ги оставя да си правят товa,което правят. Момичето държи на мен,но понякога просто ми става едно такова гадно. Знаете за какво говоря предполагам .Не съм писал подобни неща преди.Надявам се да се разбира какво искам да кажа. Благодаря !