.
Резултати от 1 до 12 от общо 12

Threaded View

  1. #1

    Angry 3абранена любов

    Здравейте,

    Аз(20) и приятелката ми(16) се обичаме взаимно, поддържаме връзка от 1 година вече и сме си сериозни. Опитахме да се разделим 3 пъти, но не става. След всеки опит се сближихме още повече.

    Проблемът е, че нейната по-голяма сестра ме мрази. Когато сестрата си намери гадже ние бяхме още в първия си месец и сестрата на моята приятелка нямаше лошо мнение за мене. Проблема дойде със новото гадже на сестрата, който иска да оправи моята приятелка на по-малкия си брат и да станат баджанаци.

    Моята приятелка не иска братчето, а иска мене, тя мене ме обикнала от пръв поглед. Обаче гаджето на сестра й не харесва това и иска да ни раздели. През последната година така е премил мозъка на сестрата, а тя на майката, че сега и двете ме мразят.

    Понеже имаме сравнителна разлика в годините все си мислят, че аз ще си играя с нея, и все депресират момичето, заключват я вкъщи, забраняват и сама да излиза където и да е било, постоянно я контролират с видео обаждания и т.н.

    Въпросът ми към вас е посъветвайте ме как да се справя с тази ситуация, аз съм сериозен с нея и я искам за жена. Аз мислех да отида да поговоря с баща й, но все пак искам и вашето мнение.

    Благодаря ви предварително за отделеното време и внимание.
    Последно редактирано от wolfcho : 07-31-2019 на 15:48

Етикети за тази тема

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си