.
Резултати от 1 до 25 от общо 36

Threaded View

  1. #24
    Мега фен
    Регистриран на
    May 2007
    Град
    В деколТето тИ
    Мнения
    3 103
    Цитирай Първоначално написано от TrollFactory Виж мнението
    И какво толкова си разбрал? Единственото, което си доказа и можеш да си признаеш е, че нямаш капацитета да се изказваш по теми изискващи малко повече ум както и да спориш с мен както всички онези потребители, които съм затапил и затова мълчат. Ако беше обратното нямаше да избягаш толкова подло. Не показа на никого дори признаци на малко ум и способност за аналитично мислене. Отивай да си слушаш "чака-рака музика" и да си щракаш с пръсти. Петък е, семплият народен живот с плебейски удоволствия те чака. Няма нужда да закъсняваш докато се мъчиш някак да изпъкнеш пред мен. От 200 лева по-горе вече те направих на 5 стотинки.
    Ти ако имаше някаква интелигентност поне можеше да провокираш някой да ти отговаря, сещаш ли се?
    А аз го правя щот ми е кеф да хабя "ценното" време на "успели" "хора" като теб.
    Тия 200 лв ти ги разпряваше, че плащали по толкова на платените драскачи, не се прави. И си пускал такива постове, че си на заплата тук, къде на шега къде не, не знам. Не се прави на малоумен. Палячо. Направил си едно голямо виртуално нищо, както винаги... Сега можеш да повикаш Грозния учтиво да похвали усилията ти за нещо си там?! и да си вярваш. Бахти палячото, честно, ще умра от смях. Наистина май нямаш 18 год и наистина си за съжаление с тези строги родители... Вероятно, ако бях на 8 години щях да се впечатля поне малко или да ти повярвам за каквото и да било...
    Последно редактирано от fire_magic : 09-13-2019 на 16:15

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си