От известно време покрай работата се засичам с едно момиче, отговаряме си здравей здрасти.. а у.. но повече не мога да завържа разговор, доста съм срамежлив.

И преди да я заговоря я имах видимо и знаех как се казва... реших да я добавя в facebook - не прие, след това пак когато и да я засека ме заговаря, пита ме как съм, кво правя..., ри аз малко се учудвам... не ми отговори на поканата сигурно 2 седмици и махнах предложението за покана, може би пък досаждам..

Обаче нещо в нея ми допада и искам да я опозная повече викам си не приемаш покана тогава ще ти пиша, 1 път/втори път дори не показва доставено и сийнато съобщението... на другия ден я засичам на една пешеходна пътека с колата и дори спря посредата усмихна се и ме попита как съм? отговорих набързо и отминах..

Добре да кажем,че не отговоря на поканата ми в соц. мрежи поради някакви билгейцки и зукърбъргски причини, как да и предложа/попитам да ли ще иска да излезем на кафе или нещо от сорта? от къде да подхвана темата :@ изобщо не си представям как ще протече този разговор :@:@, абе тъпо копеленце съм си заеби.

Изобщо като дойде този момент и всякаш бум главата ми става празна, знам,че е някъв страх,но уви не мога да го преодолея.