Здравейте аз съм момиче на 16г.-10 клас.
Проблемът ми е че почти всички от класа ми ме мразят,главно говоря за момичетата,началото на годината дойде ново момиче и веднага ме изместиха от групичката си,накараха момичето до което седях, да седне до нея и така си сформира тяхната групичка. Оставиха ме сама на чин,почти не говорят с мен. Държах се много мило с тях,гледах да завързвам разговор ,не се заяждах ,помагах им и изведнъж почнаха да ме гледат с презрение,обелваме си най-много по една дума-две думи на ден за общи неща.Когато си изразя мнението по даден въпрос веднага ме нападат,почват да спорят.Имам съмнение ,че причината е това е,че момчетата постоянно се закачат с мен и когато забележат това момичетата почват да ме гледат накриво все едно съм им изяла супата...Има едно момиче, когато някое момче ме заговори и бърза да ходи там с цел да го отдръпне.Чувам какви ли не приказки зад гърба си...като съм там нищо не ми казват директно,няколко пъти ги хващам да ме обсъждат.Опитах да ги питам какво е станало да се държат така,но останах без отговор.И не само момичетата от класа ми и от други момичета ме гледат злобно...имам само една приятелка от съседния клас.Сега ще имаме екскурзия ,обаче аз най-вероятно пак няма да ида ,защото ще съм сама.Може ли да ми дадете съвет какво да правя?